خودرو

اپلیکیشن اوبر دوچرخه ها و اسکوترهای برقی را روی نقشه نشان می دهد

اپلیکیشن اوبر دوچرخه ها و اسکوترهای برقی را روی نقشه نشان می دهد

کالاسودا - اوبر که در زمینه راه حل های حمل و نقل خرد نیز فعالیت دارد و دوچرخه ها و اسکوترهای برقی و را نیز به مسیر حمل و نقل خود افزوده است، به روز رسانی های زیادی را برای خدمات خود انجام می دهد.

در آخرین به روز رسانی این شرکت اعلام کرد که در حال حاضر به دنبال یکپارچه سازی سرویس های اصلی خود است. از این پس برنامه اوبر روی گوشی ها نه تنها می تواند دوچرخه ها و اسکوترهای شرکت های Jump را نشان دهد، بلکه اسکوترهای lime موجود روی نقشه اصلی را نیز نشان می دهد تا کاربران به راحتی بتوانند از آنها برای حمل و نقل خود استفاده کنند.

تست ویژگی جدید برنامه اوبر

تست ویژگی جدید برنامه اوبر

Uber’s app will show bikes and scooters on its primary screen in Atlanta.

با این حال این برنامه در مقیاس محدود و کاربران دوچرخه سوار و اسکوتر سوار در آتلانتا و سن دیه گو راه اندارزی شده است و طی همین بازه تعداد سفارش های lime را نیز به عدد مطلوبی رسانده است. این موضوع یک سال پس از ان اجرایی شد که شرکت های Uber  و Lime به طور رسمی از همکاری و مشارکت خود خبر دادند و Lime برند اوبر را به اسکوترهای خود در شهرهای فوق اضافه کرده است.

اوبر می گوید اگر طرح آزمایشی در این شهرها به خوبی انجام شود، آن را به دیگر شهرها نیز گسترش داده و دوچرخه ها و اسکوترهای بیشتری را در اختیار شهروندان دیگر شهرها نیز بگذارند. این شرکت علاقه فراوانی به خدمات حمل و نقل خرد داشته و تلاش زیادی را در این خصوص خواهد کرد.

دوچرخه های الکتریکی و اسکوتر ها یک گزینه مناسب برای پوشش دادن فاصله های کوتاه، به ویژه در ساعات شلوغی و ترافیک هستند تا افراد با کمک آنها زودتر به مقصدشان برسند.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا