دو دوربین جدید D-Link مجهز به هوش مصنوعی

0
۷۷۲

دوربین‌های امنیتی D-Link برای تشخیص شکسته شدن شیشه و افراد از هوش مصنوعی بهره می‌برند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، پیشرفت‌های هوش مصنوعی تحولات زیادی در دوربین‌های امنیتی به وجود آورده است؛ قدرت پردازش این دستگاه‌ها با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ترکیب شده و امکان شناسایی بهتر و سریع‌تر افراد و اشیا را فراهم آورده است.

در این راستا، D-Link به معرفی دو دوربین امنیتی خانگی جدید خود پرداخته است که با استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر edge، به شناسایی افراد و شکسته شدن شیشه می‌پردازد و کاربران را قادر می‌سازد در صورت شناسایی، هشدارهای سریع دریافت کنند.

البته D-Link اولین شرکتی نیست که از AI برای شناسایی شیشه در حال شکستن استفاده می‌کند.

D-Link می‌گوید که هدف آن از ارائه این دوربین‌ها، کاهش هزینه‌ها و ارسال سریع‌تر ویدئو از طریق اینترنت برای پردازش است. تجزیه و تحلیل به طور مستقیم بر روی دستگاه‌ها انجام می‌شود و با توجه به رابطه و هماهنگی بین نرم افزار جدید و سخت افزار AI، هشدارهای دوربین سریعتر و دقیق‌تر از گذشته خواهند بود.

در حالی که کاربران می‌توانند فیلم‌ها را از طریق سرویس‌های ابری رایگان و پرداخت شده ذخیره کنند، این دوربین‌ها اکنون دارای کارت microSD با ظرفیت 256 گیگابایت هستند، همچنین گزینه ذخیره یا پخش با استفاده از ONVIF Profile S و دستگاه‌های شخصی NAS را نیز دارند. آن‌ها همچنین می‌توانند از توانایی‌های اترنت سیمی برای افزایش ثبات اتصال اینترنتی بهره مند شوند.

دوربین DCS-8302LH برای فضای داخلی

مدل داخلی این دوربین با قیمت 100 دلار و با نام DCS-8302LH، شامل یک ویژگی جابجایی متحرک است که می‌تواند نمای 360 درجه‌ای از هر اتاق را فراهم کرده و به طور خودکار حرکت سوژه را ردیابی کند. این دوربین قرار است در سه ماهه دوم سال جاری میلادی وارد بازار شود.

دوربین DCS-8526LH، برای فضای باز

مدل 120 دلاری برای فضای باز و با نام DCS-8526LH، یک طرحی ثابت با نور افکن و آژیر را در خود جای داده است که می‌تواند برای جلوگیری از مزاحمت استفاده شود. که این دوربین نیز در سه ماهه سوم سال 2020 عرضه خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از