دیسنی پلاس، نام شبکه استریم جدید دیسنی

دیسنی پلاس، نام شبکه استریم جدید دیسنی

دیسنی پلاس، نام شبکه استریم جدید دیسنیکالاسودا – همانطور که می دانید، دیزنی در سال 2019 سرویس پخش ویدئوی اختصاصی خود را راه اندازی خواهد کرد. این سرویس استریم جدید احتمالا دیسنی پلاس (Disney+) نام خواهد گرفت.

هنوز جزئیات در مورد این سرویس و نحوه قیمتگذاری و رونمایی آن در یک تاریخ خاص مشخص نیست. اما اکنون حداقل نام این سرویس را می دانیم: دیسنی پلاس. انتخاب چنین نامی دور از انتظار نبود، خصوصا اینکه بدانید شبکه ورزشی دیسنی یعنی ESPN، نیز خود یک شبکه فرعی به نام ESPN+ دارد. بنابراین زیاد جای تعجب ندارد که دیزنی بخواهد همین نامگذاری پلاس را به انتهای نام خود اضافه کرده و این طرح نامگذاری را ادامه دهد.

چه سریال هایی را در این شبکه ببینیم؟

همانطور که انتظار می رود، دیسنی پلاس با فرانشیز های مختلفی از جمله نمایش های مارول و همچنین سریال های جنگ ستارگان و دیگر حق امتیازهایی که دارد، برنامه های خود را روی آنتن خواهد برد. طبق آنچه که در وب سایت دیسنی نشان داده شده است، انتظار می رود که برنامه های مختلفی از پیکسار و مستندهای شبکه نشنال جغرافی را نیز در این استریم شاهد باشیم. همچنین پیش تر بیان شده بود که این کمپانی در حال ساخت چندین سریال از جمله سریال Star Wars (جنگ ستارگان) به‌ همراه سریال انیمیشنی کمپانی هیولاها، فیلم High School Musical (دبیرستان موزیکال) و یک سریال بدون عنوان و نام براساس کامیک ‌های مارول است.دیسنی پلاس، نام شبکه استریم جدید دیسنی

رقابت با بزرگان استریم های ویدئو

دیسنی پلاس در حال آماده سازی برای ورود به بازار تحت سلطه نتفلیکس و آمازون پرایم ویدئو است. این دو سرویس به ترتیب با 130 و 100 میلیون مشترک، بخش عمده ای را صنعت اشتراک ویدئو را تشکیل می دهند. دیسنی در مقایسه با این دو پلتفرم مزیتی در ارائه خدماتی دارد که دارای حق امتیاز خود هستند. دیسنی علاوه بر راه اندازی سرویس استریم خود، قصد دارد که سهام اکثریت را در Hulu  بگیرد و به سهامدار اصلی این سرویس استریم تبدیل شود.

زمان رونمایی سرویس دیسنی پلاس چه تاریخی است؟

همانطور که در بالا ذکر شد، دیزنی زمان رونمایی از این سرویس رافعلا به طور رسمی بیان نکرده است و تنها می دانیم که این سرویس در سال 2019 رونمایی خواهد شد. برای افرادی که علاقه مند به دانستن تاریخ دقیق هستند، می توانند به وب سایت این شرکت سر زده و آدرس ایمیل خود را وارد کنند تا از خدمات جدید و تاریخ انتشار آنها مطلع شوند.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها