کدام گوشی های موبایل رابط کاربری جدید هواوی را دریافت می کنند؟

کدام گوشی های موبایل رابط کاربری جدید هواوی را دریافت می کنند؟

کمپانی هواوی روز گذشته 49 مدل از گوشی های هوشمند این برند را به صورت رسمی اعلام کرد که رابط کاربری جدید این برند یعنی EMUI 9.1 را دریافت می کنند. در این بخش قصد داریم به معرفی این موضوع بپردازیم که کدام گوشی موبایل هواوی رابط کاربری جدید هواوی را دریافت می کنند.

هواوی در سال های اخیر توانسته رابط کاربری خود را بهبود بخشد. از این رو خرید گوشی های هوشمند که به روزرسانی این رابط کاربری را دریافت می کنند بسیار اهمیت دارد. هواوی به تازگی تمام مدل هایی که رابط کاربری جدید این گوشی هوشمند را دریافت می کند اعلام کرده است.

معرفی گوشی هایی که رابط کاربری جدید هواوی را دریافت می کنند

گوشی های هوشمند میت 20 ، میت 20 ایکس، میت 20 پرو و پورش دیزاین نسخه آزمایشی و عمومی این رابط کاربری را دریافت می کنند. پس از این گوشیهای هوشمند یاد شده سری گوشی های میت 10 و میت 9 قرار دارد. همچنین سری گوشی های پرچمدار سری پی که شامل سری گوشی های هوشمند پی 20 و پی 10 است این رابط کاربری را دریافت می کنند. دریافت این به روز رسانی برای گوشی های هوشمند پرچمدار دو سال پیش هواوی بسیار جالب توجه است و اعلام این موضوع که پی 10 و پی 10 پلاس این به روز رسانی را دریافت می کند بدون شک یک خبر بسیار خوب برای کاربران تلقی می شود. رابط کاربری جدید هواوی

گوشی های هوشمند نوا4 و نوا 3 و نوا 3 آی و نوا 2 اس نیز این به روز رسانی رابط کاربری جدید هواوی را دریافت می کنند. در میان گوشی های هوشمند سری آنر نیز گوشی های موبایل آنر 8A در کنار 8X از این به روز رسانی بهره می برند. گوشی های موبایل آنر 7 و آنر 10 در کنار خانواده گوشی های آنر وی 10 نیز در دسته بندی دوم رابط کاربری جدید هواوی را دریافت می کنند.

کدام گوشی های هوشمند در آینده این به روز رسانی را دریافت می کنند؟

در انتها نیز نام گوشی های هوشمندی که این رابط کاربری را در آینده دریافت می کنند منتشر شد. این لیست شامل گوشی های هوشمند نوا 4 ای، نوا 3 ای ، اینجوی 9 پلاس، اینجوی 8 پلاس، اینجوی مکس ، اینجوی 9 اس، اینجوی 7 اس، اینجوی 9 ای، آنر 9 لایت، آنر 8 ایکس مکس، آنر 20 آی، آنر 9 آی، آنر پلی است. گوشی های سری اینجوی هواوی در بازار چین عرضه می شوند و سایر گوشی های هوشمند در بازار جهانی نیز عرضه شده اند. برخی از این گوشی های هوشمند در بازار ایران نیز موجود است و کاربران می توانند منتظر عرضه به روز رسانی جدید در مورد رابط کاربری جدید هواوی نیز باشند.

در کنار این گوشی های موبایل تبلت های MediaPad M5 Lite نسخه های 8 و 10 اینچی قرار دارند و تبلت های MediaPad M5 و Honor Tab 5 در کنار تعداد محدودی از تبلت های این برند این رابط کاربری را دریافت می کنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها