نسخه آزمایشی رابط کاربری هوآوی در دسترس قرار گرفت

0
635
نسخه آزمایشی رابط کاربری هوآوی در دسترس قرار گرفت

نسخه آزمایشی رابط کاربری هوآوی در دسترس قرار گرفتکالاسودا- رابط کاربری هوآوی به زودی با نسخه جدید میزبان کاربران بسیاری خواهد بود. این رابط کاربری که با نام EMUI 9 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. تنها روی موبایل های جدید این برند یعنی سری میت 20 قرار دارد. حال امروز خبری منتشر شد که نشان  می دهد نسخه آزمایشی رابط کاربری هوآوی در اختیار کاربران این برند قرار می گیرد. البته این نسخه آزمایشی تنها برای موبایل ها عرضه شده که به نوعی گوشی های گران قیمت این برند محسوب می شوند.

هوآوی در سال های اخیر رابط کاربری محصولات خود را به گونه ای روانه بازار فروش کرده که کمتر کاربری توانسته از این رابط کاربری ایراد بگیرد با این وجود کمپانی چینی هوآوی می داند که برای برترین بودن باید تمام توان خود را به کار گیرد و تمام نیاز های کاربران را پوشش دهد. همانطور که بیان شده نسخه اولیه رابط کاربری هوآوی در اختیار برخی گوشی های این برند قرار می گیرد. تمام این گوشی های هوشمند به پردازنده کایرین 970 مجهز خواهند بود و به زودی کاربران این موبایل ها رابط کاربری هوآوی را به صورت آزمایشی دریافت می کنند.

چه موبایل هایی این نسخه آزمایشی را دریافت می کنند؟

  • Huawei Mate 10
  • Huawei Mate 10 Pro
  • Huawei Mate 10 Porsche Design
  • Huawei Mate RS Porsche Design
  • Huawei P20
  • Huawei P20 Pro
  • Honor 10
  • Honor View 10
  • Honor Play

هوآوی همراه با عرضه رابط کاربری EMUI 9.0 امنیت کل سیستمی را نیز بهبود داده و طراحی جدیدی را برای رابط کاربری ارائه کرده است. علاوه بر این، شاهد اضافه شدن اسلایدر یا همان دکمه کشویی بازطراحی شده برای تنظیم صدا خواهیم بود. عملکرد بهتر باتری با بهینه‌سازی هوشمندانه‌تر در نتیجه استفاده از هوش مصنوعی (AI) از دیگر موارد قابل توجه است که میزان مصرف باتری را کاهش داده و طول عمر گوشی های برخوردار از این رابط کاربری را افزایش می دهد.

نسخه آزمایشی رابط کاربری هوآوی در دسترس قرار گرفت

به طور کلی تمام گوشی های هوشمند میان رده و پرچمداران این برند چینی به روز رسانی رابط کاربری هوآوی نسخه جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد. این به روز رسانی های برای زیر برند مشهور هوآوی یعنی آنر نیز این به روز رسانی ها را دریافت خواهد کرد. در سال های جاری هوآوی توانسته بر خلاف سال های اولیه ورود خود به بازار جهانی پشتیبانی بسیار خوبی از محصولات خود داشته باشد و کمتر کاربر گوشی های این برند را می توان مشاهده کرد که از به روز رسانی های این شرکت ناراضی باشد یا مانند میان رده های سامسونگ در سال اخیر زمان به روز رسانی های خود را با تعویق بیندازد.

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از