گوگل رابط کاربری شخصی تری برای نمایشگرهای هوشمند خود معرفی کرد

0
204
گوگل رابط کاربری شخصی تری برای نمایشگرهای هوشمند خود معرفی کرد

گوگل از رابط کاربری دستگاه Smart Display در کنار Nest Hub Max پرده برداشت و اکنون با کمک این محصول نیازی به سخت افزاری جدید ندارید تا از آخرین آپدیت های گوگل خبردار شوید.

اپدیت رابط کاربری برای نمایشگرهای Nest Hub این شرکت نیز اعلام شده است و احتمالا در دستگاه های صفحه نمایش دیگر برندها نیز به زودی مورد استفاده قرار می گیرد و گوگل می تواند از این طریق نیز کسب درآمد کند.

تغییرات بصری رابط جدید

از نظر تغییرات بصری که این رابط کاربری به خود دیده است، می تواند به طراحی سفید رنگ آن اشاره کرد و اینکه ویژگی های امنیتی بهینه شده ای نیز به آن اضافه شده است. چرا که امنیت و تنظیمات آن برای نمایشگرهای هوشمند در خانه های هوشمندتر مهم است و گوگل توجه ویژه ای به این مقوله نشان داده است.گوگل از رابط کاربری دستگاه Smart Display در کنار Nest Hub Max پرده برداشت

بخشی از تغییرات دیگر

 اما تغییرات رابط کاربری تنها پوشش رنگ نیست. بلکه در این به روز رسانی گوگل بخشی از  ویژگی های Nest Hub Max را در رابط کاربری جدید خود گنجانده است، که، هنگام تماشای دوربین، از تشخیص چهره برای نشان دادن پیام های Duo و یادآوری ها در صفحه اصلی استفاده می کند. همچنین در این رابط، شما با یک نگاه کلی می توانید به اطلاعاتی چون پیش بینی آب و هوا و … دست پیدا کنید.

نمایشگر هوشمند یا Smart display در واقع یک اسپیکر هوشمند است که در آن از دستیار صوتی گوگل اسیستنت به جای الکسای آمازون استفاده شده و دارای یک صفحه نمایشی لمسی است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها