راهنمای خرید بهترین لپ تاپ های گیمینگ 2019

2
۱۳
راهنمای خرید بهترین لپ تاپ های گیمینگ 2019

این مقاله می تواند راهنمای شما برای خرید جدیدترین و بهترین لپ تاپ های بازی سال 2019. با آخرین بررسی ها و مشاوره و راهنمای خرید ما در مورد بهترین لپ تاپ های بازی برای امسال باشد.

معیارهای بهترین لپ تاپ گیمینگ 2019

لپ تاپ های بازی  روز به روز نازک تر، سبک تر و قدرتمند تر می شوند. بعضی اوقات آنها حتی از عمر باتری مناسبی نیز برخوردار هستند. تعداد بیشماری انتخاب برای وجود دارد، اما ما بهترین ها را در آنجا مرور و رتبه بندی می کنیم و توضیح می دهیم که قبل از خرید چه چیزی را باید جستجو کنید.

کدام پردازنده بهترین است؟

از اینتل ، پردازنده های Core نسل هفتم سری رمزگذاری شده با نام  Kaby Lake به خوبی با وظیفه پردازنده سازگار هستند ، اما آخرین نسل هشتم رمزگذاری شده با نام Cafe Lake  حتی از کارآیی بیشتری برخوردار هستند و در عین حال باعث افزایش کارایی در حین بازی نیز می شوند.

بسیاری از لپ تاپ های گیمینگ دارای تراشه های نسل هشتمی هستند ، اما رفتن به مدل قدیمی تر سال گذشته می تواند ریسک محسوب شود. شما نیازی به تراشه کافی لیک ندارید اما اگر آن را بخرید تا سال ها می توانید از پس بازی های قدرتمند برآیید. حتی در برخی از لپ تاپ هایی که مورد بررسی قرار داده ایم ، تراشه های نسل نهم وجود دارد. شاید در مورد پردازنده های i9 اینتل شنیده باشید و اینها در لپ تاپ هایی مانند MacBook Pro ظاهر می شوند.  مثل همیشه ، نتایج معیار ارائه شده در بررسی های پردازنده به شما می گوید سرعت یک لپ تاپ خاص در کارهای مختلف چقدر سریع است.

کدام پردازنده بهترین است؟

کدام کارت گرافیک را باید انتخاب کنم؟

کارت گرافیک احتمالاً مهمترین مؤلفه یک لپ تاپ بازی است ، زیرا بیشتر کارها را هنگام بازی انجام می دهد. بر خلاف رایانه رومیزی ، شما معمولاً نمی توانید کارت گرافیک را در لپ تاپ ارتقا دهید ، بنابراین هزینه این کار را در هنگام خرید لپ تاپ مد نظر قرار دهید. لپ تاپ های دارای تراشه های گرافیکی  Nvidia GTX 1080 Ti، 1080، 1070، 1060 و 1050 از مدل های قدیمی تر هستند اما هنوز هم عملکرد مناسبی را ارائه می دهند. اگر می خواهید آخرین فناوری را در زمینه کارت گرافیک داشته باشید ، به دنبال کارت های GeForce RTX برای عملکرد بهتر در کنار ویژگی هایی مانند Ray tracing باشید. البته آنها فقط گران تر هستند و بهتر است این موضوع را مدنظر قرار دهید.

کدام کارت گرافیک را باید انتخاب کنم؟

به چه مقدار ذخیره نیاز دارم؟

برای ذخیره سازی، درایو حالت جامد (SSD)، تجربه کاربری را در هنگام بوت کردن رایانه، راه اندازی برنامه ها و باز و ذخیره فایل ها به شدت بهبود می بخشد. این باعث نمی شود بازی های شما سریعتر اجرا شود ، اگرچه ممکن است هر زمان بارگیری بین سطوح را کاهش دهد و آنها باید سریعتر شروع شوند. با این وجود ، همیشه یک SSD به همراه یک هارد دیسک اضافه برای بازی های شما توصیه می شود. به یاد داشته باشید که بازی های مدرن فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند. پس تا آنجا که می توانید فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید.

به چه مقدار ذخیره نیاز دارم؟

معیارهای خرید دیگر

در کنار این موارد لازم است که به مشخصات دیگری مانند صفحه نمایش، کیبورد و موس مخصوص گیم و طول عمر باتری نیز توجه کنید.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 تعداد نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
پرطرفدار ترین دیدگاه ها
دیدگاه با بیشترین پاسخ
1 تعداد نویسندگان دیدگاه
Azizyannernali-movie نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
nali-movie
مهمان

مرسی عالی عالی عالی بود

Azizyanner
مهمان

مرسی عالی عالی بود