مایکروسافت پلتفرمی جدید برای رای گیری مدرن و امن ایجاد می کند

مایکروسافت پلتفرمی جدید برای رای گیری مدرن و امن ایجاد می کند

مایکروسافت قصد دارد پلتفرمی جدید با نام ElectionGuard ایجاد کند تا از این طریق بتوان رای گیری مدرن و امن را ایجاد کند. مایکروسافت وعده داده تا با این پلتفرم رای گیری امن تر و شفاف تری شکل گیرد. این پلتفرم رایگان و اپن سورس خواهد بود.

به طور کلی ElectionGuard پلتفرمی برای مدیریت داده ها و آرا است که می تواند سیستم های موجود را تقویت کند یا یک سیستم جدید را ایجاد کند. این پلتفرم شبیه به محصولاتی مانند NewsGuard و AccountGuard است که سال گذشته منتشر شد.

ElectionGuard ؛ پلتفرمی جدید برای رای گیری مدرن و امن

ElectionGuard انتخابات امنی را ایجاد می کند. این پلتفرم رای گیزی وقتی رای دهندگان آرای خود را ثبت و انتخاب کردند ارا به صورت عادی در سیستم های انتخابی و این پلتفرم ثبت می شود. پس از این کار یک کد ردیابی در اختیار هر رای دهنده و این پلتفرم قرار می گیرد تا از رای خود اطمینان حاضر کنند.

برای استفاده از این پلتفرم دانستن اطلاعاتی در مورد نحوه رای گیری اهمیت دارد. مایکروسافت با استفاده از تکنیک های رمزنگاری شده قصد دارد رای گیری مدرن و امن ایجاد کند. اساس این کار اینگمه است که داده های رمزنگاری شده بدون رمزگشایی نمی توانند تغییر کنند و تغییری در آن ایجاد شود. تغییرات برای رمزگشایی در این سیستم نیز محدودیت های بسیاری خواهد داشت که به سادگی نتوان آن ها را رمزگشایی کرد.مایکروسافت قصد دارد پلتفرمی جدید با نام ElectionGuard ایجاد کند تا از این طریق بتوان رای گیری مدرن و امن را ایجاد کن

به طور کلی پلتفرم ElectionGuard به یک راه حل برای رای گیری امن و مدرن تبدیل خواهد شد. اما این پلتفرم مانند تمام نرم افزار های قابلیت هایی را برای شخصی سازی خواهد  داشت که در امور مختلف و شرایط متفاوت در اختیار کاربران قرار گیرد.

این پلتفرم از طریق تبلت ها و سیستم های کامپیوتری توسعه پیدا می کنند و به سادگی می توان مانند سایر پلتفرم ها از آن در سیستم های مختلف استفاده کرد.. این موضوع در کنار امنیت بالا رابط کاربری مدرنی را در اختیار افرادی که قصد برگزاری انتخابات را در هر محیطی دارند قرار می دهد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها