ربات تلگرامی افراد نزدیک به خود را پیدا کنید..آیا واقعیت دارد؟؟

ربات تلگرامی افراد نزدیک به خود را پیدا کنید..آیا واقعیت دارد؟؟

ربات تلگرامی افراد نزدیک به خود را پیدا کنید..آیا واقعیت دارد؟؟کالاسودا- ربات تلگرامی افراد نزدیک به خود را پیدا کنید .. یکی از ربات های بیشمار موجود در پرطرفدار ترین اپلیکیشن های موجود برای گوشی های هوشمند است این ربات چند مدتی است که در بین کاربران تلگرام دست به دست می شود و شباهت های بسیار به نرم افزار wechat دارد و با پیغام همین حالا افراد نزدیک به خودت رو پیدا کن و براشون درخواست دوستی بفرست! کاربران را به استفاده از این ربات ترغیب می کند . حال می خواهیم به بررسی این ربات بپردازیم که آیا می تواند کاری را که ادعا می کند انجام دهد یا خیر؟؟!
در ابتدا پس از ورود به ربات با این متن مواجه می شویم: قابلیت آپدیت جدید تلگرام به شما این امکان را می دهد که با بهره گیری از لوکیشن یاب آن، تا شعاع 30 کیلومتری افراد نزدیک به خود را شناسایی کرده و با آن ها چت کنید! اما سوال اینجاست آیا این ربات توانایی شناسایی افراد نزدیک در تلگرام را دارد؟!
پس از استارت و شروع به کار ربات اولین درخواستی که از شما می شود این است که در کانالی عضو شوید!!! بعد از آن از شما جنسیت و سن شمارا میپرسد! سپس 2نفر پیشنهاد میدهد به شما که با فاصله چند کیلومتری از شما هستند! بعد از آن باید 7 نفر دیگر را با لینک خود به ربات دعوت کنید تا دوباره بتوانید از امکانات ربات استفاده کنید! اما نکته جالب توجه این است که پس از انجام تمام مراحل خواسته شده آخرین پیامی که مشاهده شد: این مکالمه از سوی مخاطبت بسته شد!
در نتیجه این ربات و ربات های مشاهده برای مشاهده افراد نزدیک خود به درستی کار نمی کند و تنها جنبه تبلیغات برای برخی کانال های طرف قرار داد با این ربات ها را دارند و تا کنون رباتی در تلگرام ساخته نشده است که چنین قابلیتی داشته باشد .

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها