معرفی چند روش برای رفع مشکل Couldn’t refresh feed اینستاگرام

0
3222
معرفی چند روش برای رفع مشکل Couldn’t refresh feed اینستاگرام

روش های مختلفی وجود دارد تا بتوان به رفع مشکل Couldn’t refresh feed اینستاگرام پرداخت ، پیام یاد شده مانع از به روز رسانی اطلاعات در نرم افزار شبکه اجتماعی اینستاگرام می شود و عموما  یک اختلال از سوی گوشی هوشمند شما خواهد بود. در این بخش قصد داریم به معرفی چند روش کاربردی برای حل این مشکل بپردازیم.

اینستاگرام بیشتر اوقات عملکرد خوبی دارد اما گاهی ممکن است با پیام Couldn’t refresh feed در بالای پیام رسان خود رو به رو شوید که دلیل خاصی در این مورد وجود ندارد و نحوه ی اجرای نرم افزار نیز به صورت همیشه خواهد بود. حال برای برطرف کردن این موضوع با ما همراه شوید.برای حل مشکل کار نکردن حسگر اثر انگشت در اندروید در این بخش کلیک کنید.

حل مشکل پیغام خطای Couldn’t refresh feed اینستاگرام

محتمل ترین دلیل این خطا را باید قطع اینترنت گوشی هوشمند شما دانست از این رو در هنگام مشاهده این خطا اولین کاری که باید انجام داد بررسی اتصال شبکه است. از این رو باید از اتصال وای فای یا اینترنت همراه خود اطمینان پیدا کنید. اگر سیگنال شبکه ضعیف باشد احتمال مشاهده این خطا زیاد است. اگر به آرامی صفحات وب لود می شوند نشان گر سیگنال ضعیف شبکه است و پیشنهاد می کنیم به رفع این مشکل بپردازید و ببینید آیا این مشکل برطرف می شود یا خیر.همچنین در نظر داشته باشید که ممکن است سیگنال یا سرعت اینترت شما به اندازه کافی مناسب باشد اما شما در حال اجرای چند نرم افزار هستید که از اینترنت شما بسیار استفاده می کند این موضوع نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

حل مشکل پیغام خطای Couldn’t refresh feed اینستاگرام

ریستارت کردن تلفن برای حل مشکلات اینستاگرام

ساده ترین روش به عنوان یکی از راه ها برای حل مشکل اینستاگرام را باید ریستارت کردن گوشی هوشمند دانست. این روش ممکن است مشکل شما را برطرف کند، از این رو اگر از سرعت اینترنت خود اطمینان داشتید این روش می تواند کارساز باشد و مشکلات احتمالی از سوی گوشی شما را برطرف کند.

ریستارت کردن تلفن برای حل مشکلات اینستاگرام

به روز رسانی یا نصب مجدد برنامه اینستاگرام برای برطرف کردن ارور اینستاگرام

نسخه های قدیمی و منسوخ شده اینستاگرام ممکن است مشکلات اینچنینی برای شما به همراه آورد از این رو توصیه می کنیم که نرم افزار اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید. در نظر داشته باشید که معمولا نسخه های جدید برخی خطاها را شناسایی کرده و آن ها را برطرف کرده اند.

اگر در حال حاضر جدیدترین اینستاگرام را در گوشی هوشمند خود نصب کرده اید ممکن است با نصب مجدد برنامه این خطا از بین رود. با این وجود در نظر داشته باشید که با حذف نرم افزار اینستاگرام رمز عبور و همچنین نام کاربری خود را نیاز خواهید داشت از این رو از داشتن این دو مورد برای دسترسی مجدد به اینستاگرام اطمینان حاصل کنید.

حذف نرم افزار از گوشی های هوشمند بسیار ساده است و در گوشی های آیفون شما نیاز دارید که انگشت خود را روی نرم افزار نگه داشته تا تمام آیکون ها با علامت ضربدر نمایش داده شوند و نرم افزار اینستاگرام را انتخاب کرده و گزینه حذف را انتخاب کنید و سپس نسخه به روز نرم افزار را پیدا کرده و آن را نصب کنید و به بررسی حل مشکل یاد شده بپردازید.

به روز رسانی یا نصب مجدد برنامه اینستاگرام برای برطرف کردن ارور اینستاگرام

حذف پست یا کامنت نا مناسب منجر به ارسال ارور در اینستاگرام می شود

بسیاری از کاربران به دلیل داشتن پست، عکس یا کامنت نامناسب ر حساب کاربری خود این خطا را دریافت می کنند. از این رو باید از طریق مرورگر روی رایانه خود وارد اینستاگرام شوید و اگر پیام، عکس یا موارد اینچنینی داشته اید که مخالف قوانین اینستاگرام است آن ها را پیدا کرده و حذف کنید تا مشکل اینستاگرام شما برطرف شود.

حذف پست یا کامنت نا مناسب منجر به ارسال ارور در اینستاگرام می شود

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از