روش های ساخت شماره مجازی برای تلگرام، واتساپ، ایمو

روش های ساخت شماره مجازی برای تلگرام، واتساپ، ایمو
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

روش های ساخت شماره مجازی تنوع بسیار زیادی دارد و از طریق وب سایت ها و نرم افزار های می توان به دریافت شماره مجازی مورد نیاز خود برای استفاده آن ها در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و… پرداخت. این روش ها بسیار ساده هستند و در کمتر از چند دقیقه می توانید به یک شماره تلفن مجازی برای استفاده های مختلف دسترسی پیدا کنید.

شماره مجازی چیست؟

قبل از آغاز بررسی روش های ساخت شماره تلفن بهتر است به این موضوع بپردازیم که شماره مجازی چیست. در واقع شماره مجازی که توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد به آن ها در حفظ امنیت شماره گوشی هوشمند خود در شبکه های اجتماعی کمک می کند، برنامه ساخت شماره مجازی رایگان متعددی در کنار وب سایت ها قرار دارد که در ابن بخش به مرور آن می پردازیم. برای آموزش دیلیت اکانت ایمو IMO در گوشی و کامپیوتر در این بخش کلیک کنید.

برای دریافت شماره مجازی شما نیاز دارید که اطلاعات خود را وارد کنید و پس از اطمینان از صحت آن شماره مجازی مورد نیاز خود را دریافت می کنید تا در شبکه های اجتماعی مختلف مورد استفاده قرار دهید.شماره مجازی چیست؟

چرا ما نیاز به ساخت شماره مجازی داریم

یکی از پربازدیدترین مواردی که مورد نیاز کاربران است را باید دانلود برنامه ساخت شماره مجازی برای واتساپ و سایر نرم افزار های شبکه های اجتماعی دانست که در صورت استفاده از آن و یا عضویت در گروه های مختلف در اختیار کاربران دیگر قرار می گیرد، از این رو باید یک سیم کارت دیگر خرید یا با استفاده از روش های مختلف به دریافت شماره مجازی رایگان توسط نرم افزار ها یا وب سایت ها پرداخت.چرا ما نیاز به ساخت شماره مجازی داریم

معرفی برنامه های ساخت شماره مجازی

نرم افزار های مختلفی برای  ساخت شماره مجازی تلگرام و دیگر نرم افزار ها وجود دارد که در این بین می توان به Hushed، Text Free، Flyp و Nextplus Free اشاره کرد که در قالب نرم افزار در اختیار کاربران قرار می گیرد، در کنار این نرم افزار ها وب سایت هایی نیز وجود دارد که برای ساخت شماره مجازی اینستاگرام وسایر نرم افزار ها مورد استفاده قرار می گیرد.البته تعداد این نرم افزار ها بسیار زیاد است و برخی از آن ها نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند و بدون پرداخت هزینه می توانید به استفاده از آن ها بپردازید.معرفی برنامه های ساخت شماره مجازی

ساخت شماره مجازی برای تلگرام، واتساپ و ایمو

همانطور که بیان شد ساخت شماره تماس برای شبکه های اجتماعی مشابه یکدیگر است و نمی توان گفت که ساخت شماره مجازی برای تلگرام با ساخت شماره مجازی اینستاگرام متفاوت است. تمام این نرم افزار ها نیز کاربردی مشابهی دارند و تنها قیمت آن ها و همچنین نحوه دسترسی به شماره مجازی آن ها کمی متفاوت است.

در این بخش قصد داریم به مرور نرم افزار Text Free بپردازیم، اهمیت این نرم افزار از جهاتی است که به شما اجازه می دهد آن را روی گوشی های هوشمند اندروید و آیفون نصب کنید و این نرم افزار در استور های یاد شده وجود دارد. این سرویس به شما یک شماره تلفن در ایالات متحده را برای ساخت شماره مجازی ایمو و … می دهد که از آن می توانید استفاده کنید و پیام های متنی و تماس با آن برقرار کنید.

همانطور که بیان شد این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد با این وجود اگر قصد استفاده از نرم افزار را بدون تبلیغات دارید می تواند آن را با قیمتی در حدود ۲.۹۹ دلار در هر ماه خریداری کنید.

دانلود برنامه ساخت شماره مجازی برای واتساپ و..به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد اما این شماره پس از ۳۰ روز منقضی می شود و در صورتی که نیاز به حفظ آن دارید می توانید آن را با قیمتی در حدود ۴.۹۹ دلار در ماه خریداری کنید.ساخت شماره مجازی برای تلگرام، واتساپ و ایمو

معرفی سایت برای دریافت شماره مجازی

در کنار ابزار های یاد شده قصد داریم به معرفی سایت برای دریافت شماره مجازی نیز بپردازیم. سایت های مختلفی وجود دارد که می توانید در این بخش از آن ها استفاده کنید. وب سایت هایی مانند grasshopper.com و VirtualPhone.com که برای خرید شماره تماس مجاری باید هزینه های مختلفی را پرداخت کنید نیز وجود دارد که می توانید آن ها را مورد استفاده قرار دهید.معرفی سایت برای دریافت شماره مجازی

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار