رونمایی‌های بزرگ هوآوی از رابط کاربری EMUI 11 تا HarmonyOS

0
6128

در یک اطلاعیه رسمی از هوآوی مشخص شد که کنفرانس توسعه دهندگان Huawei 2020 از 10 سپتامبر تا 12 سپتامبر برگزار خواهد شد. با توجه به سایت رسمی Weibo هواوی، این کنفرانس آخرین تغییرات HMS Core 5.0 را به اشتراک خواهد گذاشت. همچنین از ویژگی‌های جدید HarmonyOS و EMUI 11 رونمایی خواهد کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از GizChina، در سال 2020، 5G و AI با سرعت بیشتری پیشرفت می‌کند. HarmonyOS مرزهای ارتباطات را می‌شکند و تجربه هوشمند کاملی را دردسترس قرار می‌دهد.

برخی از مدیران ارشد هوآوی نیز بخشی از این رویداد هستند؛ اگرچه رن ژنگفی حضور نخواهد داشت اما یو چنگدونگ، وانگ چنگلو، ژانگ پینگان و شائو یانگ در این رویداد شرکت می‌کنند. طبق گفته “Science Innovation Board Daily”، در کنفرانس توسعه دهندگان Huawei 2020، برنامه Harmony 2.0 رسمی رونمایی خواهد شد. این سیستم برای رایانه‌های شخصی، ساعت‌های هوشمند و همچنین اتومبیل‌ها کارایی دارد؛ اما هنوز برای گوشی‌های هوشمند در دسترس نیست.

HMS core 5.0 در حال حاضر برای توسعه دهندگان جهانی در دسترس است و در حوزه‌ی برنامه، گرافیک، رسانه، AI، پایانه‌های هوشمند، امنیت و سیستم کارایی دارد.

بلیط های اولیه کنفرانس توسعه دهنده هواوی 2020 از فردا در دسترس است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها