رونمایی از بازی Ghosts’n DJ’s

0
48

شاید تا حالا هیچ بازی از سری Ghosts ‘n Goblins در ده سال گذشته نبوده باشیم، اما طرفداران این فرنچایز می‌توانند انتظار عرضه‌ی عنوانی خاص را در ماه آینده داشته باشند.

به گزارش کالاسودا و نقل از Venturebeat، بازی Ghosts’n DJ’s که در این هفته معرفی شد، دقیقا مشابه بازی کلاسیک کپکام است، به جز اینکه به جای گابلین‌ها، شما با DJ‌ها طرف هستید.

دلایل زیادی برای دنبال کردن این باز وجود دارد. اول از همه اینکه تقریبا هر کسی که به بازی‌های دو بعدی و رترو علاقه دارد، بازی‌های Ghosts ‘n Goblins را به خوب می‌شناسد. این بازی‌ها به خاطر اتمسفر ترسناک و سختی روند بازیشان، به عنواینی کلاسیک در این ژانر تبدیل شده اند. با توجه به فراموش این فرنچایز، خیلی خوب است که یک بازی مدرن تصمیم به الهام گیری از این فرنچایز کرده است.

از خیلی از موارد، حتی نحوه‌ی حرکت کاراکتر اصلی، این بازی شباهت بسیار نزدیکی با عنوان کلاسیک دارد و می‌توان گفت تنها موردی که بین اینها تفاوت وجود دارد این است که این بازی چندان گابلین در خود جای نداده است!

با این حال این بازی پر از اشباح خبیث است که می‌خواهند دنیای موسیقی را تسخیر کرده و آنرا از حلاقیت خالی کنند.

این بازی حتی DJ‌های معروفی از دنیای واقعی را هم به عنوان کاراکتر‌های داخل بازی استفاده کرده است که می‌توان از آنها به Deadmau 5 و حتی Dr. Kucho به عنوان کاراکتر اصلی اشاره کرد.

البته دلیل این اتفاق این است که شخص Dr.Kucho پشت ساخت این بازی است که حضور او را به عنوان کاراکتر اصلی توجیه می‌کند.

اگر به تجربه‌ی این عنوان علاقه مند شده اید، می‌توانید آنرا به صورت رایگان در تاریخ 6 فوریه روی استیم تجربه کنید. شاید رایگان بودن این بازی بتواند آنرا از چنگ کپکام و قوانین کپی رایت حفظ کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از