رونمایی از حالت تیره در نسخه بتا یکی از اپلیکیشن کلیدی سامسونگ

رونمایی از حالت تیره در نسخه بتا یکی از اپلیکیشن کلیدی سامسونگ

به تازگی خبری جالب توجه در مورد شرکت سامسونگ و برنامه های آن منتشر شده که نشان از ورود حالت تیره به رابط کاربری این برند می دهد. این موضوع در نسخه بتا یکی از اپلیکیشن های کلیدی سامسونگ دیده شده است.

رونمایی از نسخه بتا اپلیکیشن کلیدی سامسونگ

به نظر می رسد که شرکت سامسونگ زودتر از موعد خود از نسخه بتا اپلیکیشن مرورگر خود در گوگل پلی برده برداری کرده است. داستان اصلی در مورد این اپلیکیشن این است که در طراحی رابط کاربری آن تمام دکمه های کلیدی به پایین صفحه منتقل شده است که کاری بزرگ برای شرکت سامسونگ محسوب می شود.

با این انتقال دیگر کاربران می توانند به صورت یک دستی از این مرورگر خاص استفاده کنند. دیگر نیازی نیست به شما در مورد رشد بی نهایت صفحه نمایش گوشی های امروزی بگوییم!

برای مثال کلید سه نقطه این اپلیکیشن که همیشه در قسمت بالا سمت راست قرار داشت ، حالا به نظر می رسد که به قسمت پایین صفحه نمایش و در سمت راست را نقل مکان کرده است.رونمایی از نسخه بتا اپلیکیشن کلیدی سامسونگ

ویژگی های اپلیکیشن مرورگر سامسونگ

علاوه بر این ، این اپلیکیشن دیگر دارای ویژگی حالت تیره بوده که شما می توانید به راحتی آن را فعال کنید. در سیستم جدید این مرورگر شاهد قابلیت ضد ردیابی بوده تا سایت ها نتوانند از کوکی های شما استفاده کنند. زمانی که این کوکی ها غیر فعال باشد دیگر هیچ سایتی نمی تواند فعالیت شما را ردیابی کند. شما می توانید این ویژگی را به این شکل فعال کنید:

Settings > Privacy and Security > Smart anti-tracking

نحوه دانلود این مرورگر و استفاده از آن

شما می توانید نسخه بتا این اپلیکیشن را از گوگل استور دانلود کنید. اگر ترجیح می دهید از آخرین نسخه رسمی این اپلیکیشن استفاده کنید تنها کافی است که آن را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید. این موضوع را هم باید اشاره کنیم که برای استفاده از مرورگر سامسونگ نیازی نیست که حتما گوشی شما سامسونگ باشد!

باید دید که این نرم افزار چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت و آیا می تواند نگاه کاربران و دیگر رقبای خود را جلب کند یا خیر. تمامی این موارد با گذشت زمان به ما نشان داده خواهد شد و امیدواریم که این اپلیکیشن بتواند نوآوری خود را به نمایش بگذارد.

نظر شما در مورد تغییرات اپلیکیشن مرورگر سامسونگ چیست؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها