رونمایی از پلی استیشن اسپارتاکوس در هفته‌ی آینده

سال گذشته، شایعات در مورد سرویس جدید پلی استیشن به نام پلی استیشن اسپارتاکوس/ PlayStation Spartacus ، رقیبی برای Xbox GamePass مایکروسافت به گوش می‌رسید؛ ظاهراً به زودی این سرویس رونمایی خواهد شد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gizchina، تاکنون اطلاعات زیادی در مورد این سرویس در دست نیست؛ اما شایعات زیادی در مورد آن وجود دارد. به طور مثال، برخی می گویند که این سرویس، سرویس‌های PS Plus و PS Now را ترکیب می‌کند. علاوه بر این دارای سازگاری با کنسول‌های پلی استیشن قدیمی است. در نهایت تعدادی از “بازی‌های کلاسیک” مرتبط با این سرویس وجود خواهد داشت.

جیسون شرایر از بلومبرگ اعلام کرد که این سرویس در هفته آینده رونمایی خواهد شد.

پلی استیشن اسپارتاکوس در واقع خدمات PlayStation Now و PlayStation Plus را ترکیب خواهد کرد.

اولین سرویس، پلی استیشن نو به مشترکین اجازه می‌دهد تا بازی‌هایشان را در یک کاتالوگ انجام دهند. این سرویس همچنین برخی از بازی‌های PS3 را از طریق استریم ارائه می‌دهد.

از طرف دیگر، پلی استیشن پلاس سرویسی است که برای همه افرادی که مایل به بازی آنلاین با پلی استیشن هستند مفید است.

سونی همچنین هر ماه بازی‌های رایگان را برای مشترکین PS Plus و همچنین 100 گیگابایت فضای ابری برای آپلود بازی‌های ذخیره شده ارائه می‌دهد. پلی استیشن اسپارتاکوس این دو سرویس را در یک سرویس ترکیب خواهد کرد.

علاوه بر ترکیب، این سرویس با مجموعه‌ای از “سطوح” ارائه می‌شود و امکان دسترسی به بازی‌های کلاسیک و مدرن، علاوه بر دموهای طولانی و پخش لایو برای گران‌ترین سطوح را فراهم می‌کنند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها