رونمایی از گوگل پیکسل 7 و 7 پرو، پیکسل واچ و تبلت پیکسل

در کنفرانس توسعه دهندگان I/O، گوگل نه تنها Pixel 6a و Pixel Buds Pro را رونمایی کرد؛ بلکه مجموعه‌ای از محصولات جدید شامل گوگل پیکسل 7 و 7 پرو، پیکسل واچ و تبلت پیکسل را، به نمایش گذاشت.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gsmarena، گوشی‌های Pixel 7 و Pixel 7 Pro  هر دو از نسل بعدی Google Tensor SoC پشتیبانی می‌کنند.

گوگل پیکسل 7 و 7 پرو،

طراحی پشت بدنه‌ی گوگل پیکسل 7 و 7 پرو نمایش داده شد؛ در حالی که طراحی «ویزور» سری پیکسل 6 دست نخورده است، نوار دوربین اکنون از آلومینیوم صیقلی ساخته شده که از هر دو طرف درست داخل قاب قرار می‌گیرد تا ظاهری یکپارچه‌تری داشته باشد.

پیکسل 7 دارای دو دوربین و 7 پرو دارای سه دوربین است.

انتظار می‌رود که این دستگاه‌ها در پاییز امسال به‌طور کامل معرفی شوند.

پیکسل واچ

پیکسل واچ اولین ساعت هوشمندی است که از ابتدا توسط گوگل ساخته شده است.

شیشه این ساعت ظاهری گنبدی دارد و از آنجایی که گوگل مالک فیت بیت است، با یکپارچه سازی Fitbit عرضه خواهد شد.

با این ساعت شما Active Zone Minutes، آمار، تناسب اندام شخصی، ردیابی مداوم ضربان قلب، و همچنین ردیابی خواب با پشتیبانی از Fitbit را دریافت خواهید کرد. یک برنامه جدید Google Home نیز به Wear OS اضافه شده که امکان کنترل آسان دستگاه‌های متصل شما را مستقیماً از مچ شما فراهم می‌کند.

تبلت پیکسل

در نهایت، و با کمال تعجب گوگل در حال کار روی تبلت پیکسل است که سال آینده راه اندازی خواهد شد و امروز این شرکت تصمیم گرفت نگاهی کوتاه به آن داشته باشد.

این تبلت با Google Tensor ارائه شده و طبق ادعای گوگل به گونه‌ای طراحی شده تا یک همراه عالی برای تلفن پیکسل باشد.

همانطور که می‌بینید، حاشیه‌های تبلت نسبتاً باریک هستند و دوربین سلفی در داخل این حاشیه ها قرار دارند و یک دوربین تکی در پشت وجود دارد.

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها