رونمایی رسمی زاکربرگ از هدست واقعیت مجازی و ترکیبی متا کوئست ۳

مارک زاکربرگ رسما از هدست واقعیت مجازی و ترکیبی متا کوئست ۳ به قیمت ۴۹۹ دلار رونمایی کرد و قرار است پاییز وارد بازار کشورهای پشتیبانی کننده ‌شود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، متا به رهبری مارک زاکربرگ تلاش دارد با کوئست ۳، تا قبل از هفته آینده و رونمایی رسمی اپل از هدست مشابه، نظرهای تجاری را به سوی خود جلب کند.

هدست جدید کوئست ۳ در مقایسه با کوئست ۲ وضوح بالاتری داشته و از نسل جدید چیپست اسنپ دراگون با عملکرد دوبرابری گرافیکی GPU بهره می‌برد.

بدین ترتیب شاهد وضوح بالاتر واقعیت ترکیبی هستیم.

هدست جدید کوئست ۳ در مقایسه با مدل قبلی دارای “پروفایل نوری چهل درصد باریک‌تر” است و با کنترلرهای Touch Plus کاملاً بازطراحی شده عرضه شده است.

به لطف پیشرفت‌ در فناوری ردیابی، دیگر نیازی به حلقه‌های ردیاب بیرونی نیست و بنابراین کنترل‌کننده‌ها اکنون احساس می‌کنند که کشش طبیعی‌تری برای دستان شما دارند.

هاپتیک TruTouch که برای اولین بار در Touch Pro دیده شد، وجود دارد – و در مورد آن، اگر به طور جداگانه آنها را خریداری کنید، می‌توانید از کنترلرهای Touch Pro با کوئست ۳ استفاده کنید.

ردیابی دست بیرون از جعبه نیز پشتیبانی شده و کوئست ۳ با بیش از ۵۰۰ بازی، برنامه و تجربه واقعیت مجازی سازگاری دارد.

به زودی برای کوئست ۲ و ۳ آپدیت نرم افزاری می‌آید که منجر به افزایش قدرت جی پی یو و سی پی یو هر دو می‌شود.

بدین ترتیب عملکرد سی پی یو هر دو تا ۲۶ درصد افزایش خواهند یافت و ۱۹ درصد جی پی یو کوئست ۲ و ۱۱ درصد برای مدل پرو افزایش می‌یابد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها