رونمایی لامبورگینی از خودروی رویایی Countach LPI 800-4

کمپانی لامبورگینی، یکی از نمادین‌ترین خودروهای تاریخ خود، به نام لامبورگینی Countach LPI 800-4 را با موتور هیبریدی مجدداً راه اندازی می‌کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، کمپانی لامبورگینی به مناسبت پنجاهمین سالگرد ساخت خودروی اسپرت کانتاش، خودروی رؤیایی دهه 1980، مدل جدید Lamborghini Countach LPI 800-4 را دوباره عرضه می‌کند. همانطور که از عکسهای مشخص است، برای ادای احترام از ظاهر طراحی شده از نسل قبلی Countach استفاده شده است.

لامبورگینی تنها 112 عدد از مدل Countach LPI 800-4 می سازد. این Countach جدید دارای خطوط ساده است و زاویه‌ای بین چرخ‌ها و ورودی، واضح‌ترین تصویر از نمونه اصلی است، اگرچه خطوط افقی ساده نیز آشنا هستند.

این خودرو ترکیبی است، باور کنید یا نه، لامبورگینی آن را با یک موتور 6.5 لیتری V12 و یک موتور الکتریکی 48 ولت تولید کرده است. در مجموع، این سیستم 803 اسب بخار قدرت را از طریق چهار چرخ ارائه می‌دهد و این قدرت برای رسیدن به سرعت 0 تا 62 مایل در ساعت در 2.8 ثانیه کافی است. حداکثر سرعت 221 مایل در ساعت است.

از دیگر ویژگی های فنی Countach جدید شامل سقف کم نور، شیشه‌ی فتوکرومیک، به علاوه یک سیستم سرگرمی 8.4 اینچی است که با Apple CarPlay سازگار است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها