رونمایی نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۹ توسط مایکروسافت

0
567

کالاسودا  – مایکروسافت نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۹ یعنی Office 2019 preview را منتشر کرده است که کاربران را قادر میسازد که ویژگی های جدید و تغییرات این آفیس را قبل از عرضه محصول نهایی ببینند.

این نسخه از طریق بخش محصول مایکروسافت تولید شده است و کاربران میتوانند پس از استفاده از ان بازخوردهای خود و تجربیاتشان را با مهندسین این نرم افزار در میان بگذارند. دسترسی به نسخه اندکی هزینه بر است.

نسخه های پرویو یا پیش نمایش همیشه برای کاربران جالب بوده اند. مخصوصا انهایی که مدتهاست منتظر محصول نرم افزاری خود و آپدیتهای جدیدش هستند. نسخه پیش نمایش افیش ۲۰۱۹ نیز عرضه محدود و دسترسی محدود به منوها برای کاربران دارد. در کنار این محدودیتها تا زمان عرضه، تنها برای سازمانهایی موجود خواهد بود که خواهان خرید آفیس اورجینال ۲۰۱۹ به تعداد وسیع برای کارمندان خود هستند و عموم مردم به این نسخه دست نخواهند یافت. همچنین برای اجرا کردن این نسخه به ویندوز ۱۰ نیاز دارید و تنها در این ویندوز نسخه جدید مایکروسافت اجرا میشود که این نیز خود یک محدودیت خاص تلقی میشود. افرادی که ویندوز ۱۰ ندارند، باید به همان آفیس ۲۰۱۶ اکتفا کنند و فکر ارتقا به ۲۰۱۹ را از سر دور کنند.

اما افرادی که میتوانند این نسخه پیش نمایش را تهیه کنند، علاوه بر برنامه های مورد انتظار از جمله اکسس و اوت لوک و اکسل و ورد و پاورپوینت و … به برنامه های Project و Visio نیز دسترسی خواهند داشت.

با عضويت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرين اخبار حوزه تکنولوژي گوش دهيد

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها