رکورد فروش 35 میلیونی Red Dead Redemption 2

فروش بازی Red Dead Redemption 2 به مرز 35 میلیون نسخه می‌رسد.

به گزارش کالاسودا و نقل از Venturebeat، استودیو Rockstar با وجود عرضه‌ی تعداد کمی بازی، عملکرد مالی بسیار موفقی را داشته است. دو تا از بازی‌های این شرکت در دهه‌ی گذشته، در فهرست 10 بازی پرفروش دهه قرار دارند. دو بازی GTA V و Red Dead Redemption 2 مجموعا روی هم 150 میلیون نسخه فروش داشته اند.

بازی Red Dead Redemption 2 که در سال 2018 عرضه شد، اکنون نزدیک به 35 میلیون نسخه فروش داشته است، در حالی که بازی GTA V از مرز فروش 115 میلیون نسخه گذشته است.

بنا به اطلاعات منتشر شده از سوی کمپانی Take-Two که مالک Rockstar است، GTA V هنوز هم در طول چند ماه گذشته چیزی در حدود 1 میلیون نسخه در ماه فروش شده است.

این در حالی است که بازی Red Dead Redemption 2 در ماه‌های تابستان فروش بسیار کندی داشته است و پس از عرضه‌ی نسخه‌ی PC، روند فروش آن چندین برابر شده است.

با وجود موفقیت بی نظیر هر دوی این بازی‌ها به عنوان بازی‌های کامل، سود حاصل از نسخه‌های آنلاین هم منبع درآمد بسیار خوبی برای Take-Two است.

تعداد بازی کنان هر دو بازی GTA Online و Red Dead Online رشد بی سابقه ای داشته است.

Take-Two اعلام کرده است که سود حاصل از خرید‌های داخل برنامه ای GTA Online نسبت به سال گذشته 32% افزایش داشته است.

این در حالی است که جمعیت کوچک تر بازی کنان Red Dead Online، پس از بروزرسانی Moonshiners، روند رو به رشدی داشته است و در ماه ژانویه، به بالا ترین تعداد بازی کنان کل تاریخ این بازی رسیده است.

برای حفظ این روند صعودی، Rockstar با جوایزی در سال نو، بازی کنان را به تجربه‌ی بازی‌های آنلاین تشویق می‌کند. شما می‌توانید با ورود به GTA Online تا پیش از تاریخ 5 فوریه و بین 6 تا 12 ژانویه در بازی Red Dead Online، یک میلیون از واحد‌ها پول هر کدام از بازی‌ها را دریافت کنید.

علاوه بر آن، Rockstar جوایزی را هم در قالب ماموریت‌ها برای بازی Red Dead Online در نظر گرفته است که بازی کنان این عنوان را پیش از عرضه‌ی آپدیت مهم بعدی، راضی و خوشحال نگه خواهد داشت.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها