چگونه ریپلای توئیت‌های خود را مخفی کنیم؟

2
18

اوایل سال جاری جین مانچون وونگ، یک محقق امنیتی با استفاده از برنامه های مهندسی معکوس، از شناسایی ویژگی های جدید توئیتر خبر داد که یک ابزار اصلاح و تعدیل برای “ریپلای ها” را در اختیار کاربران می گذارد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از thenextweb، امروز توئیتر به طور رسمی و جهانی این ویژگی را رونمایی کرد.

این ابزار تعدیلی به شما کمک خواهد کرد که پاسخ یا ریپلای ها را در توئیت خود پنهان کنید، اما به دیگران این امکان را می دهد تا با ضربه زدن روی نماد خاکستری که در توئیت ظاهر می شود، برخی از توئیت ها که از نمای اصلی پنهان شده اند را مشاهده کنند. اگر توئیت شما پاسخ های توهین آمیز یا بی ربط دارد، ممکن است این ویژگی برای شما مفید واقع شود. اما چگونه می توان این کار را انجام داد؟

چگونه ریپلای ها را در توئیت خود مخفی کنیم؟

این ویژگی اکنون در دسترس هر کاربر توئیتر است که از سایت اصلی توئیتر، اندروید، iOS از اپلیکیشن توئیتر اصلی یا توئیتر لایت استفاده می کند. اگر پس از ارسال توئیت متوجه شدید که برخی پاسخ ها توهین آمیز یا بی ربط هستند، می توانید با کلیک روی پیکان کشویی آنها را مخفی کنید. سپس Hide reply را انتخاب کنید و در نهایت در منوی پاپ آپی که باز می شود با ضربه زدن روی Hide reply انتخاب خود را تائید کنید.

در صورتی که بعدا نظر شما عوض شد و خواستار نمایش ریپلای ها بودید، توئیتر این امکان را به شما می دهد که پاسخ ها را از حالت مخفی خارج کنید. برای این کار توئیتی که قبلا پنهان کرده اید را انتخاب کنید، سپس روی نماد پیکان کشویی ضربه بزنید، سپس Unhide reply را انتخاب کنید.

هنگامی که یک توئیت در قسمت ریپلای ها پنهان می شود، در توئیت اصلی یک نماد خاکستری کوچک در سمت راست را مشاهده خواهید کرد که با کلیک روی آن لیستی از توئیت هایی که در توئیت اصلی تصمیم به مخفی کردن آنها گرفته اید را نشان می دهد.

طی یک سال گذشته، توئیتر تحقیق کرده است که چرا کاربران ممکن است تصمیم به پنهان کردن پاسخ ها بگیرند. آنها دریافتند که افراد بیشتر از این ویژگی برای حذف توئیت هایی که توهین آمیز و آزاردهنده است، استفاده خواهند کرد. 85 درصد افرادی که این ویژگی را تست کرده اند، معمولا از آن به جای بلاک یا بی صدا کردن توئیت افراد استفاده می کنند.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 تعداد نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
پرطرفدار ترین دیدگاه ها
دیدگاه با بیشترین پاسخ
2 تعداد نویسندگان دیدگاه
mostafaمحمد نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
محمد
مهمان
محمد

حیف که فیلتره

mostafa
مهمان
mostafa

برنامه هایی مثل یوتیوب توییتر تلگرام و… چرا باید فیلتر باشه اینستاگرام تا چند وقت دیگه فیلتر نشه شانس آوردیم