هواوی زوم پریسکوپ برای دوربین گوشی P30 Pro را تائید کرد

هواوی زوم پریسکوپ برای دوربین گوشی P30 Pro را تائید کرد

هواداران هواوی منتظر گوشی پرچمدار بعدی این شرکت یعنی P30 pro هستند و گفته می شود که این گوشی در تاریخ 6 فروردین در یک ایونت در پاریس رونمایی خواهد شد.

شایعاتی در مورد ویژگی های این مدل گوشی به بیرون درز پیدا کرده است اما چیزی که توسط خود هواوی نیز به تائید رسیده است، دوربین با کیفیت به همراه زوم پریسکوپ است. این موضوع توسط مدیر عامل هواوی در کنفرانس جهانی بازاریابی محصول تائید شده که به کاربران اجازه می دهد با دوربین این گوشی به زومی به سبک پریسکوپ دسترسی داشته باشند.

زوم پریسکوپ 7 برابری

دوربین هواوی P30 Pro امکان زوم پریسکوپ تصاویر تا 7.8 برابر را دارد. این شایعه نیز مدتی قبل به یک حقیقت نسبی تبدیل شد، انتشار یک عکس از کره ماه که به وسیله دوربین این گوشی توسط ریچارد یو صورت گرفت، تمام شایعات را درباره این گوشی به حقیقت تبدیل کرد.

همچنین گفته می شود که این گوشی علاوه بر زوم قدرتمند دارای ویژگی های بهینه شده دیگری مانند عملکرد دوربین در شرایط نوری کم است. البته تفاوت آن با گوشی پیکسل 3 این است که این ویژگی های بهینه شده در پرچمدار بعدی هواوی سخت افزاری است، در حالی که در پیکسل 3 این بهبود ها به صورت نرم افزاری اجرا شده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها