زیباترین فناوری‌هایی که تاکنون در CES 2023 دیده‌ایم

بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری تازه شروع شده است؛ در این مقاله به 9 مورد از زیباترین و شیک‌ترین چیزهایی می‌پردازیم که تاکنون در CES 2023 دیده‌ایم.

زیباترین فناوری‌ها در CES 2023

نواچ/ Nowatch

به گزارش کالاسودا و به نقل از wired، نواچ در نمایشگاه CES 2022 به نمایش درآمد . در ظاهر یک ساعت است، اما نمی‌تواند زمان را تشخیص دهد. اما مملو از حسگرهایی است که ضربان قلب، خواب، قدم‌ها و غدد عرق شما را ردیابی می‌کند.

دوچرخه Icoma Tatamel Ebike

این دوچرخه مفهومی ژاپنی کوچک تا و فشرده‌تر می‌شود و می‌توان آن را در فضاهای محدود نگهداری کرد. در صورت قطع برق می‌توانید از آن به عنوان یک نیروگاه قابل حمل استفاده کنید.

لباس German Bionic Apogee

این لباس‌ها شیفت هشت ساعته کارگران صنعتی، کارمندان و کارگران را بسیار قابل کنترل‌تر می‌کند. این “پوشیدنی ارگونومیک” از آلمان Bionic از کمر کارگر پشتیبانی کرده و هنگام بلند کردن اجسام به وی قدرت بیشتری می‌دهد.

لپ تاپ‌های LG Gram

غول فناوری کره ای ال جی در نمایشگاه CES سری Gram لپتاپ های باریک و توانمند خود را به روز کرد.

Gram Ultraslim، یکی از مدل‌های 2023، باریک‌ترین مدل است. این مدل دارای یک صفحه تمام شیشه‌ای با یک پد لمسی است که در زیر آن پنهان شده است.

میکروفن Shiftall Mutalk

Mutalk یک میکروفون بلوتوثی است که برای متاورس ساخته شده است. این یکی از عجیب‌ترین اختراعاتی است که در CES 2023 دیده‌ایم.

اسکیت برقی AtmosGear

استفاده از این اسکیت کمی سخت است. بسته باتری بزرگ است و شما باید آن را دور کمر خود بپوشید.

Mui Labs Mui Board

استاندارد خانه هوشمند Matter به تازگی راه اندازی شده است، بنابراین ما شاهد موجی از دستگاه‌ها هستیم که برای پلتفرم جدید ساخته شده‌اند.

از میان این گجت‌ها، Mui Board نسل دوم Mui Labs بهترین است: صفحه‌نمایش با پوشش چوبی و حساس به لمس که روی دیوار آویزان می‌شود و آب و هوا، ساعت و زنگ هشدار را نشان می‌دهد.

Bosch RideCare

Bosch’s RideCare یک سیستم دوربین هوشمند است که به صورت یک وسیله ایمنی برای رانندگان طراحی شده است. این سیستم توسط فندک خودرو کار می‌کند و دارای دوربین‌های جلو و عقب است.

Skinstacks Nourished x Neutrogena Skin360

شرکت مراقبت از پوست Neutrogena با شرکت سازنده مکمل‌های Nourished همکاری کرده است. نرم افزار پوست Neutrogena نیازهای خاص پوست شما را ارزیابی می‌کند و نشان می‌دهد به کدام و چه مقدار از ویتامین یا مواد معدنی مختلف نیاز دارید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها