ساعت هوشمند Amazfit GTR با عمر باتری خیره کننده رونمایی شد

ساعت هوشمند Amazfit GTR با عمر باتری خیره کننده رونمایی شد

ساعت های هوشمند Amazfit GTR در دو نسخه ۴۲ و ۴۷ میلی متری رونمایی شدند. بر اساس اخبار منتشر شده این ساعت های هوشمند عمر باتری بسیار خوبی دارند.

این دو ساعت هوشمند تراکم پیکسلی ۳۲۶ دارند و صفحه نمایش کوچکتر این محصول ۱.۲ اینچ است و نسخه ۴۷ میلی متری نیز با صفحه نمایش ۱.۳۹ اینچی دارد، هر دو ساعت هوشمند دارای صفحه نمایش گوریلا گلس ۳ است.

مانند سایر ساعت های هوشمند عمر باتری این محصولات نیز بسیار اهمیت دارد، نسخه ۴۷ میلی متری این محصول دارای باتری ۴۱۰ میلی آمپری لیتیوم پلیمری است و برای استفاده در ۲۴ روز استفادع معمولی مناسب است. نسخه ۴۲ میلی آمپری نیز باتری ۱۹۵ میلی آمپی دارد و می تواند تا ۱۲ روز شارژ باتری داشته باشد.

ساعت هوشمند مناسب شنا Amazfit GTR

ساعت هوشمند مناسب شنا Amazfit GTR

منظور از استفاده عادی به این شرح است: مانیتور ضربان قلب، ردیابی خواب، استفاده از GPS به مدت ۱۵ دقیقه در روز، روشن شدن صفحه نمایش به مدت ۳۰ بار، ۱۵۰ پیام دریافتی و استفدع از GPS برای ۴ بار و استفاده از سایر موارد به مدت ۵ دقیقه است.

توجه داشته باشید که این ساعت هوشمند برای شنا کردن مناسب است و تا عمق ۵ اتمسفری در برابر آب مقاوم است. از نظر قابلیت های این ساعت هوشمند می توان به مشاهده ناتیفیکیشن ها، یادآور رویداد ها و تماس های دریافتی اشاره کرد. در کنار این موارد می توانید اطلاعات آب و هوا، موسیقی و قطب نما را داشته باشید.نسخه ۴۲ میلی متری این محصول با قیمتی در حدود ۱۲۰ دلار به فروش می رسد.

در کنار این نسخه ساعت هوشمند بزرگتر این برند مشهور قیمتی در حدود ۱۴۵ دلار دارد و نسخه تیتانیومی آن نیز حدود ۲۰۵ دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد. نسخه ۴۷ میلی متری دارای یک نسخه سفارشی نیز است که به عنوان Iron Man رونمایی شده و به زودی قیمت فروش آن نیز اعلام می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار