ساعت های هوشمند Withing Mode هزاران طرح سفارشی ارائه می دهند

بخش عمده ای از ساعت های هوشمند دارای طرح پس زمینه دیجیتالی هستند. این به آن معنی است که امکان سفارشی کردن طرح ساعت برای بسیاری از برندها وجود ندارد. اما ساعت های withing mode قرار است که این ویژگی را با 8500 طرح در اختیار کاربران بگذارند.

ساعت های هوشمند Withing می توانند از ظاهر یک ساعت آنالوگ به دیجیتال و … تغییر پیدا کند. سال گذشته شرکت withing ساعت های هوشمند جدید خود را رونمایی کرد و اکنون اعلام کرده است که ابزار سفارشی سازی این دستگاه را نیز رونمایی خواهد کرد.

 برای این کار کافیست که سری به سایت این شرکت بزنید و طرح های سفارشی سازی شده مختلف این ساعت ها را مشاهده کرده و مواردی مانند تغییر بند و جنس های مختلف آن، رنگ خاص ساعت و حتی دارای بودن مواردی چون عقربه و… را سفارشی کنید. بر طبق ادعای Withings این ساعت دارای 5800 طرح مختلف هستند که می توانید آن را به راحتی سفارش دهید.

البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اکنون مشتریان در اروپا تنها قادر به سفارشی سازی ساعت های این برند هستند، بنابراین اگر شما در کشورهای مختلف دیگر زندگی می کنید، ممکن است به این گزینه ها دسترسی نداشته باشید.

بنابراین اگر علاقه مند به ثبت سفارش خود و یا آگاه سازی از زمان موجود شدن آن در کشور خود هستید بهتر است سری به سایت این شرکت بزنید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها