اخبار

ساعت هوشمند چندکاره برای سبک زندگی فعال و متوازن

ساعت هوشمند چندکاره برای سبک زندگی فعال و متوازن|کالاسودا

کالاسودا- ساعت هوشمند چندکاره برای سبک زندگی فعال و متوازن|کالاسوداکالاسودا – یکی دیگر از گجتهای پوشیدنی سامسونگ که در جریان نمایشگاه IFA 2017  معرفی شد، گیر اسپرت است.

گیر اسپرت دستگاهی زیبا و در عین حال کاربردی است.  این دستگاه مجهز به یک نمایشگر ۱.۲ اینچی سوپرآمولد گرد با طراحی مینیمالیستی است که در کنار رابط کاربری بهینه شده آن، مشاهده اطلاعات را حتی در حال حرکت، بسیار ساده می‌کند. با استفاده از گیر اسپرت، کاربران می‌توانند برای رسیدن به اهداف خود در حوزه سلامت و رفاه فعالیت کرده و حتی در زمان‌هایی که آفلاین هستند نیز هشدارهایی برای مدیریت تغذیه خود و پیشنهاداتی برای نوع فعالیت دریافت کنند.

samsung-gear-sport-ifa-2|کالاسودااین دستگاه با کیفیتی طراحی شده که می‌تواند در محیط‌های گوناگون دوام بیاورد. با توجه به ظاهر زیبا و ارگونومیک و سادگی تعویض بندهای ۲۰ میلی‌متری این دستگاه، می‌توان آن را در رنگ‌های مختلف به دست بست. به همین دلیل این دستگاه برای هر موقعیتی مناسب بوده و از زمان تمرین در باشگاه تا تفریح شبانه با دوستان، همراه شما خواهد بود. گیر اسپرت در رنگ‌های آبی و سیاه عرضه شده و قابلیت‌های اصلی گیر شامل موارد زیر خواهد بود: کنترل محصولات سامسونگ با استفاده از سامسونگ کانکت که امکان اتصال به اینترنت اشیا دارند و استفاده به شکل کنترل از راه دور برای ارائه پاورپوینت یا هدست‌ واقعیت مجازی گیر وی‌آر (Gear VR) سامسونگ.

مطالب مرتبط

برو بالا