ساعت هوشمند Watch 3 هواوی با سیستم عامل Wear OS به زودی رونمایی می شود

0
۳۵
ساعت هوشمند Watch 3 هواوی با سیستم عامل Wear OS به زودی رونمایی می شود

ساعت هوشمند Watch 3 هواوی به نظر می رسد به زودی رونمایی شود، این ساعت هوشمند به احتمال زیاد با سیستم عامل Wear OS در کنار دو محصول دیگر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

کمپانی چینی هواوی تاکنون ساعت های هوشمند با سیستم عامل Wear OS یا همان Android Wear روانه بازار فروش کرده است، و اولین ساعت هوشمند این کمپانی نیز در سال 2015 با همین سیستم عامل وارد بازار فروش شد، با این وجود از سال 2018 تاکنون این کمپانی علاقه کمتری به استفاده از این سیستم عامل نشان داده است، با این وجود به نظر می رسد به زودی شاهد عرضه یک محصول جدید با این سیستم عامل محبوب باشیم.

تا کنون اخبار زیادی در مورد این محصول منتشر نشده است اما به ظنر می آید هواوی سه مدل ساعت هوشمند با کد های CSN-AL00, CSN-AL01, و CSN-BX9 را در نظر گرفته است. البته در مورد نام و ویژگی های آن ها خبری اعلام نشده است اما با توجه به این موضوع که پسوند BX9 در نسخه دوم ساعت هوشمند هواوی وجود داشت می توان انتظار داشت که CSN-BX9 همان Watch 3 هواوی است.

ساعت هوشمند Watch 3 هواوی پردازنده قدرتمندی دارد

ساعت هوشمند Watch 3 هواوی پردازنده قدرتمندی دارد

با توجه به نسخه های قبلی این ساعت هوشمند به نظر می رسد که هواوی واچ 3 در صورت استفاده از سیستم عامل Wear OS با پردازنده ی Snapdragon Wear 3100 کوالکام و یا Snapdragon Wear 429 روانه بازار شود، البته اگر هواوی تصمیم داشته باشد که از سیستم عامل Light OS استفاده کند این سیستم عامل نیازی به چیپست بسیار قدرتمندی ندارد.

سیستم عامل Light OS در ساعت هوشمند Watch GT مورد استفاده قرار گرفت و به دلیل تمرکز روی ویژگی هایی مانند تناسب اندام و همچنین مصرف کم انرژی به نوبه ی خود شارژ باتری بسیار خوبی را در اختیار خریداران قرار می داد و در میان کاربران نیز به عنوان یک ساعت هوشمند محبوب شهرت دارد.

به طور کلی زمان زیادی از این موضوع می گذرد که هواوی قصد دارد ساعت های هوشمند جدیدی را وارد بازار کند و به نظر می رسد این محصولات در ماه سپتامبر و در IFA رونمایی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از