سامسونگ اندروید پای را زودتر از موعد برای گلکسی اس 9 در اروپا عرضه کرد

سامسونگ اندروید پای را زودتر از موعد برای گلکسی اس 9 در اروپا عرضه کرد

به تازگی خبرهای جالبی در مورد شرکت سامسونگ و گوشی های گلکسی اس 9 منتشر شده که نشان می دهد این شرکت اندروید پای را زودتر از موعد در اروپا عرضه کرده است.

رونمایی از نسخه اندروید پای برای گوشی های گلکسی اس 9

به نظر می رسد که شرکت سامسونگ زودتر از موعد هدیه کریسمسی خود را به کاربران گوشی گلکسی اس 9 هدیه داده است. این شرکت نسخه جدید اندروید پای را برای گوشی های گلکسی اس9 عرضه کرده است. اولین نفراتی که این موضوع را کشف کرده اند و بقیه کاربران در کشور هلند و اسلواکی هم این موضوع در توییتر و ردیت اعلام کرده اند. در کنار ارتقاهایی که توسط گوگل روی اندروید پای صورت گرفته ، سامسونگ رابط کاربری خود یعنی One UI را نیز اضافه کرده است و برنامه ها و دسترسی ها در این سیستم عامل بهتر و جذاب تر شده اند.

عرضه نسخه اصلی اندروید پای توسط شرکت گوگل

اگرچه شرکت سامسونگ این به روزرسانی را زودتر از زمان مقرر به بازار عرضه کرد ولی این کمپانی کره ای در این زمینه پشت سر نوکیا و وان پلاس و حتی اچ تی سی قرار دارد. گوگل پس از عرضه سیستم عامل اندروید پای خیلی سریع آن روی پلتفرمی قرار داد تا شرکت های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند و نسخه های سازگار با گوشی خود را به بازار عرضه کنند.رونمایی از نسخه اندروید پای برای گوشی های گلکسی اس 9

زمان عرضه نسخه های مختلف اندروید در گوشی های سامسونگ

شرکت سامسونگ تلاش کرده تا هر چه زودتر به روزرسانی اندروید را به بازار عرضه کند. دارندگان گوشی گلکسی اس 8 حدودا هفت ما برای دریافت اندروید Oreo صبر کردند در حالی که کاربران گوشی گلکسی 7 برای دریافت اندروید Nougat حدود پنج ماه صبر کردند. در جشنواده سالیانه توسعه دهنده ها ، سامسونگ اعلام کرده بود که نسخه جدید اندروید پای برای گوشی های گلکسی اس 9 حدودا در ماه ژانویه سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد و حالا به نظر می رسد که زودتر از موعد کاربران خود را خوشحال کرده است.

حالا باید دید که این به روزرسانی دارای باگ است یا خیر و چه زمانی شرکت سامسونگ به روزرسانی های بعدی را به برای این مدل گوشی ها به بازار عرضه خواهد کرد.

نظر شما در مورد اندروید جدید چیست؟ آیا شما گوشی گلکسی اس 9 خود را به روزرسانی کرده اید؟

منتظر نظرات شما در این زمینه هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها