سامسونگ مشکلات مربوط به شارژ نوت8 و S8 را تائید میکند

سامسونگ مشکلات مربوط به شارژ نوت8 و S8 را تائید میکند|کالاسودا

سامسونگ مشکلات مربوط به شارژ نوت8 و S8 را تائید میکند|کالاسوداکالاسودا – سامسونگ از مشکلات مربوط به شارژ دستگاه های گلکسی نوت8 و S8 اگاه است و آن را تائید میکند.

چند مدت پیش بود که برخی از کاربران نوت8 اعلام کردند که گوشی های آنها شارژ را قبول نمیکند. این نقص پس از خالی شدن یک باره باطری به وجود آمد. سامسونگ این مسئله را پذیرفته و قول جایگزین دستگاه های جدید برای این کاربران را داده است.

با اینکه ما همچنان نمیدانیم که علت پیدا شدن این مشکل در پرچمداران سامسونگ از چیست، اما سامسونگ این مسئله را پذیرفته و اعلام کرده است که به همه گزارشات این چنینی به صورت جدی رسیدگی خواهد کرد.

ما تنها تعداد کمی از شکایات مشتریان مربوط به مدیریت بهینه شارژ را دریافت کردیم. اگر علت این اتفاق را متوجه شویم، به زودی اطلاعات جزئی را در این مورد با کاربران به اشتراک خواهیم گذاشت.

سامسونگ دستگاههای مشکل دار را تعویض میکند. یکی از مقامات سامسونگ در این باره گفته است که هر کاربری که این مسئله در دستگاه او وجود دارد، میتواند ان را تعویض کند. البته پیش از آن باید مطمئن شوند که شارژری که تهیه کرده اند، اورجینال بوده و در جعبه باز نشده اصلی سامسونگ وجود داشته و جعلی نباشد.