مرحله بعدی عملیات سامسونگ؛ ساخت گوشی گیمینگ

0
227

کالاسودا- سامسونگ نیز به جمع برند هایی می پیوندد که گوشی های گیمینگ را در اختیار کاربران قرار می دهد. بحث گوشی های مختص بازی بسیار این روز ها طرفدار دارد و نکته جالب توجه این موضوع می توان اهمیت آن را به جهتی دانست که کاربران با پردازنده های قدرتمند و گوشی های پرسرعت آشنا خواهند شد. حال امروز خبری منتشر شد که نشان می دهد این برند کره ایی قدرتمند نیز به جمع برند هایی که گوشی گیمینگ می سازند خواهد پیوست.

سامسونگ سال جدید بیشتر توان خود را بر روی ساخت گوشی هایی قرار داده است که بتواند تحولی در بازار موبایل ایجاد کند. از طرفی دیگر نیز فبلت نوت ۹ به زودی روانه بازار خواهد شد و با قلم هوشمند خود قصد دارد کاربران را به سمت خود بکشاند و این تمام ماموریت سامسونگ برای سال ۲۰۱۸ نخواهد بود. این گوشی هوشمند بدون شک از دید مالی و سودآوری بخشی از نیاز های این برند را برطرف می کند اما این کافی نخواهد بود و برند کره ایی سامسونگ قصد دارد فعالیت ساخت گوشی های هوشمند را نیز با محوریت گیمینگ که بیشتر شامل قدرتمند ترین پردزانده در کنار یک دوربین میان رده است را شامل می شود. بازار این گوشی ها به احتمال خیلی زیاد تا چند سال آینده جذابیت های بسیاری را به همراه خواهد داشت.

در کنار قابلیت های بسیار زیاد این گوشی های یک نکته بسیار اهمیت دارد و آن هم قیمت مناسب آن ها است به همین دلیل در ابتدا برند های ناشناخته به سمت سخت این سبک موبایل رفتند و مدتی پیش بود که غول تکنولوژی چینی نیز تصمیم به ساخت این سبک گوشی هوشمند گرفت و هوآوی نیز اعلام کرد که قصد ساخت موبایل مخصوص بازی را دارد این خبر به سرعت میان برند‌های برتر ساخت موبایل چرخید و سروصدای بسیاری ایجاد کرد و اکنون سامسونگ نیز به این موضوع روی آورده است.

با توجه به شرایط موجود سامسونگ از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده خواهد کرد که قدرتمند ترین پردازنده کمپانی کوالکام است خواهد بود و همچنین بعید به نظر می رسد که سامسونگ از رم نرم افزاری ۸ گیگابایتی استفاده کند و احتمالاً باید شاهد رم ۶ گیگابایتی باشیم که به احتمال زیاد در کنار حافظه ۶۴ گیگابایتی روانه بازارخواهد شد. گوشی های گیمینیگ نیز عموماً صفحه نمایش های بزرگی دارند که کمترین حاشیه را به خود اختصاص داده اند و به نظر می رسد سامسونگ نیز از این موضوع پیروی کند تا بتواند مسیری را که برند های دیگر رفته و به موفقیت رسیده اند را بپیماید.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید