ساندبارهای سامسونگ با همکاری هارمان معرفی شد

کالاسودا سامسونگ به تازگی از همکاری خود با شرکت هارمان برای ساخت ساندبارهای خود پرده برداشت. سامسونگ این شرکت را سال  گذشته از آن خود کرده بود.

لوگوی هر دو شرکت سامسونگ و هارمان کاردون روی بدنه ساندبارهای جدید نقش بسته است که نشان دهنده این همکاری خواهد بود.

سامسونگ در سال ۲۰۱۷ شرکت هارمان را خریداری کرد و از آن زمان تا کنون این دو شرکت روی محصولات موبایلی مانند هدفون‌های AKG فعالیت می‌کنند که همراه با گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ عرضه می‌شوند. همکاری این دو شرکت همچنین شامل ارائه راهکارهای حرفه‌ای برای سینما‌ها تحت برند JBL می‌شود.

معاون مدیر نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «همکاری ما با هارمان کاردون، یک قدم بزرگ رو به جلو است زیرا ما تلاش می‌کنیم مرزهای صدا و طراحی برتر را برای کاربران خودمان جابه جا کنیم. فناوری‌ها و طراحی برتر محصولات تصویری سامسونگ در کنار کیفیت صدای عالی محصولات هارمان کاردون می‌تواند ترکیب فوق‌العاده‌ای برای کاربران‌مان باشد.»

این دو شرکت ساندبارهای جدیدی را در دو سری ۸ و ۹ عرضه خواهند کرد که به عنوان اولین همکاری جدی سامسونگ و هارمان کاردون برای ورود به حوزه ساندبارهای بالارده محسوب می‌شود. این دو محصول همچنین مجهز به فناوری DTS:X و Dolby Atmos هستند که صدایی کاملا فراگیر و سه بعدی را به کاربران عرضه می‌کند. با توجه به استفاده از فناوری‌های DTS:X و Dolby Atmos، ساندبارهای جدید حس حضور در یک سالن سینما را به کاربر منتقل می‌کنند. این ساندبارها همچنین دارای بلندگوهایی در کناره‌ها و قسمت بالایی هستند که صدا را در اطراف و بالای سر کاربران به صورت طبیعی پخش می‌کند.

همچنین ساندبار سری ۹ به صورت خاص دارای یک واحد اصلی، چهار اسپیکر و دو اسپیکر بی‌سیم کناری است که تجربه‌ای باورنکردنی از صدای فراگیر را به شما منتقل می‌کند. کانال‌های ۷.۱.۴ روی این ساندبارها در حال حاضر بیشترین تعداد کانال‌های موجود روی یک ساندبار است. مدل سری ۹ همچنین دارای یک ساب‌ووفر بی‌سیم و یک بلندگوی پشتی بی‌سیم است که بهترین تجربه صوتی ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد. مدل سری ۸ در واقع نسخه‌ای ساده‌تر از مدل سری ۹ با ۵.۱.۲ کانال خروجی و یک واحد ووفر و بلند است.

مدیر محصولات صوتی هارمان نیز در مورد این همکاری می‌گوید «سامسونگ پیشتاز صنعت ساندبار در جهان است و ما بسیار مفتخریم که آنها هارمان را برای تقویت کیفیت صدا و حضور در روند توسعه ساندبارهای بالارده خود انتخاب کردند.»

وی همچنین افزود «همکاری با سامسونگ در مقام تحسین ‌شده‌ترین برند جهان می‌تواند جذابیت و حضور هارمان کاردون را تقویت کرده و به توسعه فعالیت‌های ما در حوزه محصولات صوتی خودرو و موارد دیگر کمک کند. معرفی ساندبارهای بالارده با برند مشترک سامسونگ هارمان کاردون در واقع موفقیتی برای سامسونگ، هارمان و مصرف کنندگان است که اکنون می‌توانند بهترین کیفیت تصویر، صدا و طراحی را با هم و در یک مجموعه در اختیار داشته باشند.»

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید