سخنرانی دختر ترامپ در نمایشگاه CES 2020

0
1313

طبق گزارش‌ها ایوانکا ترامپ (Ivanka Trump) دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نمایشگاه بین‌المللی فناوری CES سی‌ئی‌اس ظاهر می‌شود؛ وی قرار است در 8 ژانویه به عنوان سخنران در این نمایشگاه صحبت کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از  انگجت، طبق اسنادی که توسط CNET بررسی شده، قرار است ایوانکا ترامپ در CES 2020 سخنرانی کند. ظاهراً وی به عنوان سخنران و همراه رئیس انجمن فناوری ویژه مصرف‌کننده (CTA)، آقای گری شاپیرو Gary Shapiro در این بخش حضور خواهد داشت.

CNET می‌گوید ترامپ سخنرانی خود را در روز چهارشنبه 8 ژانویه در ساعت 3 بعد از ظهر برگزار می‌کند، اگرچه نه CTA و نه کاخ سفید هنوز این موضوع را اعلام نکرده‌اند.

ایوانکا ترامپ به عنوان بخشی از دولت ترامپ خود را درگیر چند رویداد فناوری کرده است. همانطور که CNET خاطرنشان می‌کند، او در ماه اکتبر در جلسه تامین فرصت‌های شغلی در 5 سال آینده، در کنار مدیرعامل گوگل ساندار پیچای حضور داشت و در ماه نوامبر با رئیس جمهور ترامپ همراه شد و به بازدید از یک مرکز تولید اپل رفت.

با این وجود، این واقعیت که ایوانکا ترامپ سخنرانی خود را در CES برگزار خواهد کرد، کمی غیر منتظره است. اگر این شایعه صحیح باشد؛ باید منتظر خبرهای ویژه‌ای از این رویداد باشیم.

مطالب مرتبط: برگ برنده شرکتهای بزرگ فناوری در نمایشگاه CES 2020 چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها