مایکروسافت از ایربادهای خود به نام سرفیس ایرباد رونمایی کرد

مایکروسافت از ایربادهای خود به نام سرفیس ایرباد رونمایی کرد

هر روزه شاهد رونمایی از ایربادهای مختلفی هستیم که به صورت بی سیم و با سیم به بازار عرضه می شوند. بنابراین جای تعجب نیست که هر روزه تعدادی بیشتر از سازندگان گوشی های همراه وارد حیطه ساخت این هدفون ها شده اند و مایکروسافت نیز به تازگی در رویداد اخیر خود از سرفیس ایربادهای خود رونمایی کرده است.

در این رویداد محصولات دیگری مانند سرفیس نئو، سرفیس لپ تاپ 3، سرفیس پرو 7 و … نیز رونمایی شد. اما محصولی که اکنون به شما می خواهیم معرفی کنیم سرفیس ایرباد است که با قیمت ۲۴۹ دلار در بازار به فروش خواهد رفت و قادر است صدایی با کیفیت بالا را به گوش کاربر برساند. در دل هر کدام از گوشی‌ های ایرباد، دو میکروفون تعبیه شده که از قابلیت حذف صداهای مزاحم اطراف بهره می ‌برند.

ادغام با مایکروسافت آفیس

این نخستین تلاش مایکروسافت در هدفون نیست ، اما این اولین تلاش آنها برای ایربادهای واقعا بی سیم است. در حالی که آنها کاملاً استاندارد هستند و با یک قاب شارژ کننده که حداکثر 24 ساعت پخش ایربادها را ارائه می دهد همراه هستند ، آنچه Surface Earbuds را بی نظیر می کند این است که آنها با Microsoft Office ادغام شده اند.

برای مثال کاربر می ‌تواند تنها با سوآیپ کردن بر روی محل تاچ این ایرباد ، اسلایدهای فایل پاورپوینت را حرکت دهد و به صفحه بعد برود. همچنین می توانید از کنترل صوتی برای رویدادهای تقویم یا ایمیل ، ترجمه و موارد دیگر استفاده کنید و آنها را چیزی بالاتر از ایرباد بی سیم معمولی خود قرار دهید.

ادغام با مایکروسافت آفیس

طراحی ارگونومیک

از نظر ظاهری، سرفیس ایرباد از طراحی دایره‌ای شکل برخوردار است که به گفته مایکروسافت، این طراحی به دلیل کاهش وزن و همچنین ارگونومیک بودن محصول انتخاب شده و به راحتی در گوش جای می‌ گیرد و در آن فیکس می ‌شود. سرفیس ایرباد در کنار سرفیس هدفون جای می‌گیرد و به عنوان محصولات صوتی ردموندی ‌ها به رقابت با نمونه ‌های مشابه بازار خواهند پرداخت.

همانند دیگر محصولات مشابه، سرفیس ایرباد از ژست‌ های حرکتی برای کنترل موسیقی نیز بهره می‌ برد. رابین سیلر از مدیران ارشد مایکروسافت در این خصوص عنوان کرد: می‌توان با چند بار ضربه زدن به ایرباد، اپلیکیشن اسپاتیفای را اجرا و موسیقی را اجرا کرد.

طراحی ارگونومیک

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها