سرمایه گذاری شیائومی روی 6 جی , اینترنت ماهواره‌ای

0
45

شرکت شیائومی علاوه بر تلاش‌های خود برای گسترش گوشی‌های هوشمند 5G، فعالیت و تحقیقات اولیه خود را در زمینه‌ی به کار گیری 6 جی و توسعه اینترنت ماهواره‌ای آغاز کرده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از GizChina، برند Redmi Xiaomi ارزان‌ترین گوشی هوشمند 5G را در قالب گوشی Redmi 10X رونمایی کرد. این شرکت توانست استاندارد ارتباطی جدید را با قیمت زیر 250 دلار عرضه کند و این یک اتفاق ستودنی است. علاوه بر 5G، گوشی جدید دارای صفحه نمایش AMOLED است. اظهارات اخیر لی جون نشان می‌دهد تا پایان سال، شیائومی تولید تلفن‌های هوشمند 4G در چین را متوقف خواهد کرد و برنامه‌های جدیدی برای عرضه گوشی‌های 6 جی و اینترنت ماهواره‌ای دارد.

در مصاحبه اخیر توسط شین هوا، لی جون، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت شیائومی برخی از برنامه‌های آینده شرکت را تأیید کرد. وی همچنین به برخی از مشکلات پیش رو به دلیل همه گیری کروناویروس اشاره کرد.

متأسفانه، او جزئیات زیادی درباره فناوری 6 جی ارائه نداد. با این حال، وی اظهار داشت شیائومی تحقیقات اولیه در مورد نسل بعدی شبکه را آغاز کرده است. علاوه بر این، این شرکت برای توسعه فن آوری های جدید اینترنت ماهواره‌ای در آینده تلاش خواهد کرد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها