سرمایه گذاری ۷۲۲ میلیون دلاری موسس زارا در لجستیک آمریکا

مالک زارا با خرید ۷۲۲ میلیون دلاری تلاش دارد تا در بازار لجستیک آمریکا نفوذ کنذ.

به گزارش کالاسودا و به نقل از بلومبرگ، آمانسیو اورتگا، موسس برند معروف زارا Zara در قماری بزرگ از صنعت نساجی به سمت لجستیک آمریکا آمده و ۷۲۲ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

روزنامه اسپانیایی El Pais تایید کرد شرکت سرمایه‌گذاری خانوادگی اورتگا ۵ مرکز لجستیک در تنسی، کارولینای جنوبی، ویرجینیا، پنسیلوانیا و تگزاس را از Realty Income Corp به مبلغ ۷۲۲ میلیون دلار خریده است.

مراکز لجستیک خریداری شده قراردادهای اجاره بلندمدت با نستله، آمازون و فدرال اکسپرس دارند.

قبلا نیز زارا ۱۸۳ میلیون دلار خرید لجستیکی کرده بود که بدین ترتیب نشان می‌دهد غول نساجی اسپانیایی در حال سرمایه‌گذاری وسیع روی لجستیک، املاک و مستغلات است.

اورتگا اخیرا ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید آپارتمان مجللی در طبقه شصت و چهارم برجی در نیویورک هزینه کرد.

همچنین با خرید ۱.۲ میلیارد دلاری آسمانخراش رویال بانک پلازا در تورنتو موافقت کرد.

گروه خانوادگی Pontegadea سال ۲۰۲۱ را با خرید املاک و مستغلات عمدتا تجاری در شهرهای بزرگ جهان به ارزش ۱۵.۳ میلیارد یورو به پایان رساند.

هجوم به لجستیک در حالی صورت می‌گیرد که غول نساجی اسپانیا به طور گسترده‌تری با طیف وسیعی از معاملات از جمله سرمایه‌گذاری در اپراتور مخابراتی زیردریایی متعلق به Telefonica SA و فعالیت در تجارت انرژی و انرژی‌های تجدیدپذیرُ انتقال برق و حمل و نقل گاز طبیعی متنوع‌تر شده است.

بخش عمده درآمد گروه خانوادگی Pontegadea از سهام اورتگا در Inditex SA{بامالکیت زارا} به عنوان بزرگترین خرده‌فروش پوشاک جهان با طیف وسیعی از برندهای لباس به دست می‌آید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها