سریال های نتفلیکس را استوری کنید، بازاریابی نوین در شبکه های اجتماعی

0
177
سریال های نتفلیکس را استوری کنید، بازاریابی نوین در شبکه های اجتماعی

با اینکه اینستاگرام اولین پلتفرمی نبود که ویژگی استوری را معرفی کرد، اما یکی از موفق ترین پلتفرم ها برای این ویژگی بود. به همین خاطر بسیاری از شرکت ها و برندها از این فرصت برای تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند و بسیاری از آنها نیز می توانند نظرسنجی گذاشته و سوالات مختلف را از مردم و مخاطبان خود بپرسند.

فرصت تبلیغ محصول

 با این حال به نظر می رسد که نتفلیکس روشی جدید برای این کار در پیش گرفته است. اگر شما یکی از کاربران اشتراکی نتفلیکس باشید می توانید عناوین سریالهایی که دیدید را به صورت مستقیم در استوری با دیگران به اشتراک بگذارید و فیدبک های خود را به آنها بدهید و از نظرات آنها نیز مطلع شوید.

کاربران همچنین می توانند از این ویژگی برای پیشنهاد دادن عناوینی که فکر می کنند خوب است استفاده کنند. کاربرانی که دارای اکانت و نتفلیکس نصب شده روی دستگاه خود هستند، می توانند به کمک یک لینک ، صفحه سریال یا فیلم مورد علاقه را باز کرده و آن را به استوری بفرستند.سریال های نتفلیکس را استوری کنید، بازاریابی نوین در شبکه های اجتماعی

اهمیت بازاریابی دهان به دهان

با توجه به اینکه بازاریابی دهان به دهان یکی از بهترین و موثرترین انواع بازاریابی است، پست کردن لیست فیلم ها در استوری اینستاگرام می تواند راهی مفید برای تحریک علاقه دیگران برای خرید محصول با استفاده از روش های معمول تبلیغ باشد. این ویژگی محبوب بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی مختلف شده و تعداد توسعه دهندگانی که از ویژگی استوری استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش است. اکنون نتفلیکس نیز با کمک این ویژگی و استفاده از بازاریابی دهان به دهان به دنبال بیشتر دیده شدن سریال ها و فروش بیشتر خود است.

ویژگی استوری از کجا آمد؟

اینستاگرام ویژگی های دیگری مانند امکان استوری چند قسمتی و همچنین امکان به اشتراک گذاری پست در استوری را نیز فراهم کرده است. موضوعی که می تواند اینستاگرام را پیشگام این قضیه در میان دیگر شبکه های اجتماعی کند. جالب است که اسنپ چت این حرکت را آغاز کرده و اکنون استوری را بیشتر از اینستاگرام می شناسند.  اپلیکیشن اسنپ چت که یکی از بزرگ ‌ترین رقبای شبکه اجتماعی اینستاگرام در چند سال اخیر است، توانسته تاکنون تعداد زیادی از کاربران سایر شبکه های اجتماعی محبوب مانند اینستاگرام و فیس ‌بوک را به خود جذب کند. اما با این حال ویژگی استوری همچنان به نام اینستاگرام معروف است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید