سریع ترین اسکیت بورد برقی Bajaboard Pantera بدون آلایندگی

سریع ترین اسکیت بورد برقی Bajaboard Pantera بدون آلایندگی

یکی از سریع ترین اسکیت بوردهای برقی به نام Bajaboard Pantra که می تواند به سرعتی بیش از 70 کیلومتر در  ساعت برسد. پیش از این سریع ترین اسکیت بورد برقی به سرعت حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت یا 25 مایل بر ساعت می رسد.

چنین سرعتی برای یک اسکیت برد بسیار زیاد و تا حدودی ترسناک است اما گویا شرکت باجابرد اعتقادی به این مسئله ندارد و این را می شود از آخرین محصول آن ها نیز متوجه شد. این محصول با نام پانترا  یک اسکیت بورد برقی بسیار سریع است و از موتوری به قدرت ۱۰.۷ اسب بخار استفاده می کند.

به نظر می رسد اسکیت بوردهای الکتریکی مانند wildfire به عنوان یک گزینه حمل و نقل شهری می تواند مورد بررسی قرار گیرد. این محصول بسیار سرگرم کننده و جذاب تر از دوچرخه های الکتریکی است، هر چند که سرعت بالای آن اندکی ترسناک است و باید در حین سوار شدن با ان مراقبت های لازم را در نظر گرفت.

اندازه سریع ترین اسکیت بورد برقی

 اما اندازه کوچک آن موجب می شود که به راحتی ان را با خود حمل و نقل کرده و حتی زیر میز کار خود قرار داد تا پس از برگشت از کار نیز با استفاده از این ابزار به خانه خود بازگردید و نگران آلوده کردن هوا نباشید چرا که این اسکیت بورد برقی است و میزان آلاینده ای آن صفر است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها