کدام برند عنوان سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ را به نام خود ثبت می کند؟

در حال حاضر اعلام سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی تقریبا غیرممکن است. در سال های اخیر برندهای مختلفی روانه بازار فروش شدند و به دلیل تنوع محصولات، انتخاب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ بسیار سخت خواهد بود. درخصوص برند آیفون کاملا مشخص است که سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ این کمپانی، بدون شک گران ترین محصول آنهاست. با وجود این، قصد داریم بر اساس اطلاعات موجود، سریع ترین گوشی اندرویدی ۲۰۱۹ را انتخاب کنیم.
 19/5000 The fastest 2019 phone

سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی با چه پردازنده ای روانه بازار فروش می شود؟

همانطور که بیان شد، مشخص کردن سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ غیر قابل پیش بینی است با این حال می توان سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی را در میان گوشی های هوشمندی جست و جو کرد که از پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ بهره خواهند برد. در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه گوشی های هوشمندی خواهیم بود که از پردازنده های کایرین ۹۸۰ و اگزینوس ۹۸۲۰ بهره خواهند برد، اما بر اساس بنچمارک های موجود، این دو پردازنده ضعیف تر از اسنپدراگون ۸۵۵ خواهند بود، البته این موضوع تنها در بنچمارک ها تایید شده است.
 19/5000 The fastest 2019 phone

سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی توسط کدام برند روانه بازار فروش می شود؟

همانطور که بیان شد، سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ را باید در میان گوشی های هوشمندی جست و جو کرد که از پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ بهره خواهند برد. در حال حاضر برند هوآوی، سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ خود را با پردازنده کایرین ۹۸۰ روانه بازار فروش می کند در حالی که سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی را باید به پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ اختصاص داد و در این خصوص می توان برندهایی مانند سامسونگ، شیائومی، اوپو، میزو، سونی و گوگل را مد نظر قرار داد. البته به این مسئله نیز باید توجه داشت که پرچمداران سامسونگ همه ساله با دو نوع پردازنده روانه بازار فروش می شوند.
بر اساس اطلاعات منتشر شده و با توجه به یک سری فرضیه ها، در سال ۲۰۱۹ پرچمدارانی تولید خواهند شد که با رم نرم افزاری ۱۰ گیگابایتی عرضه می شوند که این موضوع در انتخاب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در این میان شانس برندهای شیائومی، سامسونگ و اوپو برای ساخت سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی بسیار زیاد خواهد بود. البته  شانس برندهای چینی در ساخت سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی به نظر بسیار زیادتر خواهد بود زیرا شیائومی تجربه ساخت گوشی هوشمند با رم نرم افزاری ۱۰ گیگابایتی را در سال ۲۰۱۸ داشت و حتی این امکان وجود دارد که از رم نرم افزاری بالاتری بهره ببرد تا لقب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی را به نام خود ثبت کند.
با وجود این، یک موضوع دیگر در انتخاب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی اهمیت دارد و آن هم رقابت بسیار زیاد بین سه برند یاد شده برای به دست آوردن رتبه سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی است. در انتخاب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ رابط کاربری اهمیت بسیار زیادی دارد که باعث می شود به عنوان یکی از معیارهای انتخاب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ قرار گیرد. رابط کاربری برندهای موجود در بازار بسیار متنوع است اما سامسونگ در این بخش موفق تر از برندهای دیگر عمل کرده است. بدون شک سامسونگ اکسپرینس تاثیر بسیار زیادی روی انتخاب سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ خواهد داشت.
 19/5000 The fastest 2019 phone

سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی با چه قیمتی روانه بازار فروش می شود؟

در بررسی های مربوط به گوشی های موبایل، قیمت همیشه تاثیرگذار است و بدون شک سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ با قیمتی بالاتر از یک میان رده روانه بازار فروش خواهد شد. اگر برند سامسونگ قصد ساخت و عرضه سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ را داشته باشد، قطعا قیمتی بالای ۱۰۰۰ دلار خواهد داشت. همچنین اگر شیائومی و اوپو این لقب را به خود اختصاص دهند، سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ با قیمتی در حدود ۸۰۰ دلار روانه بازار می شود.  در این میان با وجود اینکه شانس هوآوی برای رسیدن به عنوان سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ (بر اساس پردازنده کایرین ۹۸۰) بسیار کم است اما اگر این برند به عنوان سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ انتخاب شود، بدون شک با قیمتی بالای ۱۰۰۰ دلار روانه بازار فروش خواهد شد.
به طور کلی همانطور که ابتدای این مطلب عنوان کردیم، تعیین یک برند به عنوان سازنده یا انتخاب یک مدل به عنوان سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ تقریبا غیرممکن است اما بر اساس مستندات موجود، می توان پرچمداران سامسونگ به خصوص گلکسی نوت سامسونگ را که در سال ۲۰۱۹ روانه بازار فروش خواهد شد، به عنوان یکی از بزرگ ترین شانس ها برای رسیدن به عنوان سریع ترین گوشی ۲۰۱۹ اندرویدی محسوب کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار