سری جدید کارت گرافیک های GeForce GTX 1660Ti ایسوس از راه رسید

با عرضه تراشه های رده بالای سری NVIDIA RTX، این شرکت به منظور حفظ بازار رده میانی، کارت گرافیک های سری GeForce GTX 1660Ti و GeForce GTX 1660 معرفی کرد.

ایسوس برند گیمینگ و بزرگترین شریک تجاری NVIDIA، برای چیپ های گرافیکی معرفی شده جدید نیز سنگ تمام گذاشت و محصولاتی متنوع و متفاوت را برای گیمرها معرفی کرد.

برای هر دو تراشه معرفی شده در حال حاضر ایسوس چهار سری مختلف از مدل های ROG STRIX، TUF Gaming، Dual و Phoenix را با ویژگی های مختص به خود تولید کرده است.

ROG STRIX، جلوه کاملی از گیمینگ تمام عیار

در این سری، ایسوس از طراحی جدید فن های Axial-Tech استفاده کرده است. این فن های پیش تر در کارت گرافیک های رده بالای سریRTX ROG STRIX ایسوس به کار گرفته شده بود. خنک کننده ویژه این سری نیز با فناوری MaxContact صیقل داده شده تا سطحی بسیار صاف ایجاد و حرارت تولید شده تراشه را به بهترین شکل ممکن به سمت پره های هیت سینک هدایت کند. یک اسکلت فلزی محکم نیز به طور کامل دور کارت گرافیک را احاطه کرده تا استقامت آن به بالاترین شکل ممکن حفظ گردد. خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme Technology  نیز پروسه ساخت این سری از کارت گرافیک ها را بر عهده دارد تا خیال گیمرها از دوام، کیفیت و ماندگاری کارت گرافیک آسوده باشد.

TUF، مقاوم و مقرون به صرفه

ایسوس سری TUF Gaming GeForce® GTX 1660 Ti و TUF Gaming GeForce® GTX 1660 را به منظور سازگاری کامل و ماندگاری بالا، با تست مادربرد های سری TUF Gaming سنجیده است تا گیمرها از دوام آن اطمینان کامل داشته باشند. علاوه بر تست های رایج مربوط به مادربردهای سری TUF Gaming،ایسوس تست های اعتبار سنجی 144 ساعته را با بنچمارک های درون بازی انجام داده است. برای حفظ دوام در طولانی مدت نیز، خط تولید تمام خودکار
Auto-Extreme Technology  میزبان تولید این سری بوده و یک بک پلیت فلزی نیز به تقویت فیزیکی این مدل کمک کرده است. خنک کننده TUF Gaming با فن هایی با بلبرینگ دوگانه تجهیز شده و سری TUF Gaming برای گیمرهایی با بودجه متوسط به پیشنهادی رد نشدنی تبدیل شده است.

سری Dual و Phoenix، گیمینگ هرگز متوقف نمی شود

ایسوس برای کمترین بودجه ها هم در این سری، چیزی کم نگذاشته است. سری Dual، از دو فن لبه دار قدرتمند و بی صدا که با گواهی ضد نفوذIP5X  در برابر گرد و خاک تولید شده است، مجهز شده تا عملکرد این تراشه در دمای ایدآل حفظ شود. برای
سیستم های کوچک نیز، سری Phoenix، با فرم فاکتور کوچک و یک فن لبه دار مجهز به IP5X، در حداقل فضا کارایی رایج را برای گیمینگ و امور نیازمند به کارت گرافیک فراهم آورده است. هر دو مدل این سری نیز با فناوری Auto-Extreme تولید شده اند و دوام کامل را با عملکرد بالا برای گیمینگ حرفه ای به همراه دارند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها