ساعت های لوکس برند هوشمند از سری marq چه ساعت هایی هستند؟

ساعت های لوکس برند هوشمند از سری marq چه ساعت هایی هستند؟

گارمین نیز مانند دیگر برندهای لوکس دنیا مانند رولکس و امگا به دنبال ایجاد یک سری خاص و لوکس برای برند خود است و نام آن را marq گذاشته است. این ساعت ها قیمتی بیش از 1500 دلار دارند.

گارمین را به عنوان برندی که متمرکز بر آمادگی جسمانی در ساعت های هوشمندش است می شناسیم. اکنون این برند مجموعه ای از ساعت های لوکس را رونمایی کرده که بین 1500 تا 2500 دلار قیمت دارد و جامعه هدف با درامد بالا را هدف قرار می گیرند.

مدل های مختلف سری marq

سری marq در مدل هایی زیر موجود شده است: The MARQ Aviator (دارای قابلیت ‌های پروازی همچون نقشه ‌های پرواز، راداری آب ‌و هوایی Nexrad، اطلاعات فرودگاه ‌ها و قابلیت هماهنگی با کابین اختصاصی)، The MARQ Driver (قابلیت نشان دادن زمان تک ‌به ‌تک چند دور مسابقه‌ رانندگی، زمان ‌بندی دلتا و…)، The MARQ Captain (یک ساعت دریایی محسوب می ‌شود که در حاشیه خود امکاناتی برای زمان‌سنجی مسابقات قایق ‌رانی دارد)، The MARQ Expedition (قابلیت TOPO mapping در آن وجود دارد که ارتفاع‌سنج، فشارسنج و قطب‌نما را به کاربر ارائه می‌کند)، The MARQ Athlete (درکنار قابلیت ‌های ردگیری فعالیت ورزشی و همچنین نشان دادن اکسیمتری ضربان، ترکیب کاملی از امکانات سلامت ارائه می دهد).

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها