این سشوار با تولید یون منفی موهای شما را مرتب می کند

0
549
این سشوار با تولید یون منفی موهای شما را مرتب می کند

داشتن موی خوش حالت و مرتب یکی از انتخاب های هر خانم و آقایی است که به ظاهر خود اهمیت می دهد. سشوار Soocas H3S با تولید یون منفی یکی قوی ترین سشوارهای موجود در بازار است که دارای قدرت باد دهی بالایی بوده و از ساختار خلاقانه ای بهره می برد.

طراحی شیک و ساده

این محصول با دارا بودن بدنه یکپارچه و بدون رز که نیمه بالایی آن از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است، کیفیت برجسته ای دارد و هنگام تماس دست با آن درجه حرارت بالا دست شما را نمی سوزاند. طراحی فشن ساده این محصول ترکیبی کامل از زیبایی شناسی و فناوری است. این سشوار قادر است تا یون های منفی را به صورت 360 درجه ای روی موهای شما پخش کند و موها را تنها در 5 دقیقه به سرعت خشک کند.

طراحی انحرافی نوآورانه با تولید آنیون با غلظت بالا موجب مراقبت از مو می شود. این طراحی به گونه ای است که مقاومت خروجی هوا را کاهش داده و میزان حجم هوای بیشتری را به موها وارد می کند و تنها در عرض 5 دقیقه می توانید موهایی خوش حالت داشته باشید، گویی به سالن های آرایش و زیبایی رفته اید!

طراحی شیک و ساده

خشک کردن سریع بدون آسیب رساندن به مو

ساختار این سشوار به گونه ای است که حتی حجم بالایی از مو را تنها در 5 دقیقه خشک می کند. . ترموستات داخلی این سشوار از ایجاد دمای بیش از حد و آسیب رساندن به مو جلوگیری می کند. خروجی کانال دوگانه می تواند به میزان 10 میلیون یون منفی تولید کند، الکتریسته ساکن را کاهش دهد و موهای شما را صاف و براق کند.

خشک کردن سریع بدون آسیب رساندن به مو

درجه حرارت این گجت چه میزان است؟

درجه حرارت ثابت این سشوار 57 درجه فارنهایت است و تمام مو را به طورر مساوی گرم کرده بدون اینکه موجب سوختن یا آسیب رساندن به موهای شما شود. بنابراین جریان باد گرم این سشوار را بدون ترس از آسیب دیدن مویتان استفاده کنید. تیغه های فن بزرگ و موتور DC قدرتمند از دیگر مشخصه های این محصول است که حجم هوا را افزایش می دهد.سرعت چرخش این محصول 18000 دور بر دقیقه و سرعت باد آن 14.6 مترمربع بر ثانیه است.

درجه حرارت این گجت چه میزان است؟

 

چرخش 360 درجه باد

از دیگر مشخصات این محصول می توان به قدرت قوی 1800 واتی، افزایش حجم هوا، جریان هوای قوی، مناسب برای موهای خشک و موثر در جلوگیری از آسیب رسیدن به مو نام برد. چرخش باد در این محصول به صورت 360 درجه بوده و می توانید با توجه به نوع مویتان در 6 حالت مختلف میزان شدت باد سشوار و داغی آن را تعیین کنید. سه گزینه درجه حرارتی تنها با کمک یک کلید قابل تنظیم است و طرز کاری کاملا آسان با این محصول را تضمین می کند. طراحی نازل دوگانه و ضد نشتی به طور موثر مانع آسیب رساندن به مو می شود.

چرخش 360 درجه باد

ازدیگر مشخصات محصول می توان به میزان ورودی: 220 ولت، 50 هرتز، دمای: 57 درجه و قدرت: 1800 وات، 3 حالت حرارت دهی برای 6 نوع موی مختلف ، سرعت باد: 14.6 و چرخش 360 درجه ای باد و توانایی خشک کردن حجم موهای زیاد تنها در 5 دقیقه نام برد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها