طرف تاریک سفرهای اینستاگرام: چیزهایی که از این سبک زندگی نمی دانید

0
117
طرف تاریک سفرهای اینستاگرام: چیزهایی که از این سبک زندگی نمی دانید

صفحات اینستاگرامی افرادی که همیشه در حال سفر هستند را همه ما حتما دیده ایم. بسیاری از ما عاشق سبک زندگی این افراد هستید اما حقیقت این است که زندگی این افراد افت و خیزهای زیادی دارد که شاید ما از آن باخبر نباشیم. در ادامه در مورد سختی های زندگی این عشایر دیجیتال بیشتر خواهیم دانست.

با روی کارآمدن شبکه های مجازی و گسترش آن ها مردم هر روزه گوشه گیرتر شده .علاقه بیشتری به گذراندن اوقات شان به تنهایی سفر کردن ، تنهایی و  سفرهای تنهایی را پیدا کرده اند. بنابر این سفر های تنهایی امری است که امروزه خیلی باب شده است. سفر تنهایی و تنهایی سفر کردن در این قرن روز به روز در حال افزایش است و افراد زیادی از زندگی در حال سفر خود در اینستاگرام پست های جذاب می گذارند. اما این همه ماجرا نیست.

صفحات اینستاگرامی افرادی که همیشه در حال سفر هستند

نداشتن خانه و زندگی مشخص و امنیت

نویسنده این مطلب که خود یک شخص در حال سفر است در این مورد می نویسد: در چهار سالی که من شروع به سفر کرده ام، زندگی را در خانه در ایرلند ترک کرده ام. دوستان شاغل شدند، وارد روابط جدی شده اند ، دعوا کرده اند ، از کار افتاده اند و با مسائل عمومی زندگی مانند بچه دار شدن روبرو شده اند. وقتی بعد از چند ماه به خانه برمیگردم هیچ چیز مانند قبل نیست.

اشتباه نکنید ، من هنوز هم دوستان دوران کودکی ام را دوست دارم – آنها بعضی از بهترین دوستان من در جهان هستند – اما زندگی من در حالی که من در سفر بوده ام متوقف نشده است. اطرافیان خیلی تغییر کرده اند ، و من نیز خیلی تغییر کرده ام اما شاهد بسیاری از تغییرات آنها از نزدیک نبوده ام.

اکنون پس از گذشت چند سال مسافرت بودن ، گذراندن وقت در خانه به طور فزاینده ای برای من سخت شده است. من کمی از مسائل روز عقب مانده ام اگر به طور دائم به عقب برگردم ، مطمئنم همه چیز به تدریج حالت عادی بر میگردد، اما با این وجود من یک فرد Traveler و در حال مسافرت هستم.

همچنین به یاد داشته باشید که سفرهای جمعی امن تر هستند. سفرهای انفرادی بسیار هیجان انگیز و جذاب هستند، ولی خطرات بیشتری هم شما را تهدید خواهند کرد. برای مثال، اگر راه خود را گم کنید با چه شخصی تماس می گیرید؟ یا چنانچه در رستورانی با شخصی دعوا کنید، کسی از شما حمایت نخواهد کرد.

نداشتن خانه و زندگی مشخص و امنیت

دلتنگ شدن

و هرچه اوضاع در محیط شما تغییر می کند، دلتان برای چیزهای زیادی تنگ می شود. من اوایل امسال باید ساقدوش بهترین دوستم می بودم اما به خاطر در سفر بودن این رویداد مهم را از دست دادم.  نمی توان این دوری ها را خصوصا برای بزرگترین رویدادها تحمل کرد. همچنین من چیزهای معقول و منطقی مانند مهمانی های تولد 27 سالگی ام را از دست دادم. با این حال در چند سال گذشته ، مهمانی و رویدادهای بزرگتری را نیز از دست داده ام.

افراد بسیاری به تنهایی علاقه دارند، ولی تنهایی بیش از حد، آزاردهنده خواهد بود. چنانچه اعتماد به نفس بالایی نداشته باشید، احتمالا دچار مشکلاتی خواهید شد و تقریبا کل مدت سفر را به تنهایی خواهید گذراند که می تواند موجب دلتنگی شما شود.

دلتنگ شدن

دشواری در ایجاد یک رابطه موفق

ملاقات با افراد بسیار جذاب هنگام مسافرت آسان است – ایجاد یا حفظ رابطه واقعی با آنها بسیار سخت تر است.

وقتی با افرادی که سفر می کنند ملاقات می کنید ، شما تمایل دارید سریعاً همه کارها را انجام دهید. شما به سرعت با مردم ارتباط برقرار می کنید و اغلب روزها یا هفته ها را در کنار هم خواهید گذراند. من از این طریق دوستان باورنکردنی به دست آورده ام.

هنگامی که تنهایی سفر می‌کنید عملا تنها نیستید! بیایید قبول کنیم که در سفر با دوستان و آشنایان همیشه یک سری از خود گذشتگی ‌ها و فداکاری‌ ها وجود خواهد داشت. بد برداشت نکنید! قطعا بعضی از این فداکاری ‌ها به منظور داشتن سفری بهتر ارزش خواهند داشت. این مسئله هم قبول داریم که سفر با یک دوست نزدیک بسیار خاطره‌انگیز و فوق‌العاده خواهد بود؛ اما مسئله اینجا است که در سفر به صورت تنهایی دیگر فداکاری وجود نخواهد داشت.  همه چیز باب میل خودتان پیش خواهد رفت. از طرفی دیگر هنگامی که تنهایی سفر می‌کنید عملا تنها نیستید!شک نکنید که در سفرهای انفرادی با گردشگران بسیار آشنا خواهید شد. که آن‌ها هم مثل شما به تنهایی سفر کرده‌اند. آشنا شدن با این افراد و در میان گذاشتن تجربیات و خاطرات با یکدیگر بسیار مفید و جالب خواهد بود.

اما مشکل این است که زندگی شما فقط برای مدت کوتاهی به این شکل همپوشانی دارد. به نظر می رسد دوست دارید تا ابد بهترین دوست هم باشید و قول می دهید که همه انها را دوباره ملاقات خواهید کرد ، اما بندرت این اتفاق می افتد و افرادی که در سفر میبینید را دوباره ملاقات کنید.

اگر حفظ دوستی  در این موارد سخت است، تصور کنید حفظ روابط عاشقانه تا چه حد دشوارتر است. این روابط معمولا کوتاه مدت است ، چرا که بیشتر از هر چیز جدی دیگری مملو از سوء تفاهم ها ، فداکاری ها و اسیب های روحی است.

دشواری در ایجاد یک رابطه موفق

مهارت کار در هنگام مسافرت دشوار است

من این آزادی را داشتم که سفر خود را ادامه دهم زیرا عین حال به کارم از راه دور نیز می پرداختم. من فکر می کنم قادر به هر کار در هر نقطه ای، واقعاً یکی از مهارتهای برتر من است ، اما همه افراد قادر به انجام آن نیستند و می تواند یک چالش واقعی برای آنها  باشد.

بیشتر افرادی که مسافرت می کنند در مرخصی هستند. دیگران برای تفریح ​​، دیدن مناظر و استراحت می روند. اگر آنها می خواهند یک شب دوشنبه به مهمانی بروند و همیشه در سفر بودن را نمی پسندند. متأسفانه ، این بدان معناست که بیشتر افرادی که با آنها ملاقات می کنید و دوستشان دارید ، سبک زندگی محلی کاملاً متفاوتی نسبت به شما دارند. آنها می خواهند برای صرف وعده های غذایی طولانی به بیرون بروند. شاید شما هم می خواهید این کار را انجام دهید.

مقاومت در برابر وسوسه رفتار مخالف با زندگی مانند تعطیلات یکی از چالش برانگیزترین بخش ها در مورد سفر طولانی مدت است. من می توانم برای یک یا دو ماه در کنار ساحل کار کنم اما بعد از آن خسته می شوم و باید به ادامه سفر بپردازم، اما برای بقیه مردم اینگونه نیست و آنها پس از مسافرت دوست دارند به کار روتین خود برگردند.

محبوبیت کار آنلاین در اینستاگرام به این امر کمک کرده است ، اما بسیاری از مردم اینگونه نیستند. تصاویر اینستاگرام سعی می کنند شما را با سفرها ، فعالیت ها ، نوشیدنی ها و مهمانی ها وسوسه کنند اما این تنها روی خوش ماجرا است و روی تاریک سفرهای اینستاگرامی را ندیده اید و فکر می کنید که سفر رفتن یعنی همیشه در تعطیلات بودن! با این حال از نظر یک فرد سفربرو، باید گفت که این موضوع کاملاً ارزش آن را دارد ، اما به سادگی گفتن آن نیست. نشستن در یک کافه و کار کردن در حالی که دوستان جدید شما مشغول سرگرمی هستند کار سختی است. و انجام این کارهای روتین هر روزه دشوار و کسل کننده است.

مهارت کار در هنگام مسافرت دشوار است

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها