سامسونگ

مشکل و باگ سنسور مجاورت گلکسی S10 در گوشی چه بود؟

مشکل و باگ سنسور مجاورت گلکسی S10 در گوشی چه بود؟

کالاسودا - سنسورهای مجاورت سنسورهایی هستند که امروزه می توانیم در اکثر گوشی ها آن را پیدا کنیم. سنسور مجاورت در بالاترین قسمت گوشی موبایل وجود دارد و هنگامی که گوشی را به گوش یا هر قسمت دیگر نزدیک کنید، صفحه نمایش را سیاه می کند تا جلوی اتفاقاتی مانند قطع شدن مکالمه، کم و زیاد شدن صدا، فعال شدن اسپیکر را بگیرد. این سنسور به علت لمسی بودن گوشی ها در آنها حس می شود.

اخیرا کاربران باگی در گوشی های S10 مشاهده کردند که طی آن برخی کاربران متوجه شدند که باگی در این سنسور به وجود آمده که با وجود قرار گرفتن در جیب کاربران تصویر صفحه نمایش روشن باقی می ماند. متاسفانه به نظر نمی رسد که این مشکل به این زودی توسط سامسونگ برطرف شود.

حتی کاربرانی که حساسیت صفحه را پایین آورده اند نیز متوجه شده اند که هنوز این مشکل برطرف نشده است. سامسونگ هنوز به طور رسمی در مورد این مشکل اظهار نظر نکرده است، بنابراین مشخص نیست که این مشکل یک باگ سخت افزاری است یا نرم افزاری است که باید با کمک آپدیت بعدی و ارائه یک پچ امنیتی حل شود.

امیدواریم که این شرکت به زودی این مشکل را رفع و رجوع کند و مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری آن را به زودی برای کاربران برطرف کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا