سونی از هدست جدید پلی استیشن VRخود رونمایی کرد

سونی از هدست جدید پلی استیشن VRخود رونمایی کرد|کالاسودا

سونی از هدست جدید پلی استیشن VRخود رونمایی کرد|کالاسودا کالاسودا_شرکت سونی با رونمایی از هدست جدید VR  خود بسیاری از کاربران را هیجان زده کرد . این هدست نسبت به نسخه های قبلی مزایا و محدودیت هایی دارد .

درست یک سال پس از ان که سونی  یک رابط هدست پلی استیشن VR را طراحی کرد ، تصمیم گرفت با رونمایی از نسخه ای جدید و به روز رسانی قابلیت های پیشین ، کاربران خود را هیجان زده کند .

برای کاربران کنسول های بازی بسیار مهم است که از چه نوع ابزارها و امکاناتی استفاده می کنند . در این میان شرکت های محبوب بازی سازی نیز با به روز رسانی قطعات و ساده تر کردن مسیر استفاده از تکنولوژی را را برای کاربری حداکثری محصولات خود باز کرده اند .

اکنون سونی ضمن ساده سازی و البته  به روز رسانی دستگاه های خود ، کالایی را تولید کرده تا کاربر محتوای HDR را در کنسول PS4 مشاهده کند.

SONY|کالاسودا مدل جدید هدست PlayStation VR با جابجایی جک هدفون آن از سیم آویزان هدست به پشت دستگاه ، نسبت به نسخه های پیشین متمایز و برجسته است .

افزون بر این ها طراحی این محصول یکپارچه تر  و البته کاربردی تر است  . افزون بر این ها یک کابل اتصال نازک به PS4 وجود دارد، که با همراهی  پردازنده ارتقا یافته باعث می شود HDR از طریق این مدل امکان پذیر باشد.

کاربران می توانند با ایجاد تغییرات در کابل ها و یا تغییر تنظیمات از امکانات هیجان انگیز این محصول بهره ببرند . هدست PlayStation VR، CUH-ZVR2، در ژاپن در تاریخ ۱۴ اکتبر در بسته بندی با دوربین پلی استیشن رونمایی خواهد شد و قیمت تعیین شده برای آن  ۴۴،۹۸۰ پوند (۴۰۰ دلار)است.

سونی قول داده به زودی از این محصول برای کاربران آمریکایی نیز رونمایی خواهد کرد .گرچه هنوز تاریخ مشخصی برای این رونمایی تعیین نشده است .

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها