اخبار

بیشتر گوشی های سونی در ماه جاری به روز رسانی اندروید هشت را دریافت می کنند

کالاسودا - کالاسودا- شرکت سونی به نظر می رسد که بیشتر گوشی های این شرکت  در ماه جاری به روز رسانی اندروید هشت را دریافت می کنند. بدون شک سونی یکی از برترین برند ها در پشتیبانی نرم افزاری و دریافت به روز رسانی های متنوع است حال این کمپانی اعلام کرده است که گوشی های هوشمند این برند تا پایان ماه می اندروید هشت موسوم به Oreo را دریافت خواهند کرد.

با وجود مشکلات بسیار زیاد سونی و فاصله گرفتن این برند پرطرفدار از سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ اما همچنان این برند طرفداران خاص خود را دارد که با تمام کاستی ها در مقابل برندهایی مانند هواوی و سامسونگ همچنان سونی را ترجیح می دهند. سونی اگرچه در بخش سخت افزاری این روز ها قدرت سابق را ندارد اما در بخش نرم افزار و به روز رسانی بدون شک یکی از برترین برند های موبایل است و امروز اعلام کرد که گوشی های هوشمند Xperia XZ1 و  XZ1 Compactدر کنار XZ Premium از سریال ساخت ۴۷.۱.A.12.145 به ۴۷.۱.A.12.179 تغییر خواهند کرد تا این آپدیت را دریافت کنند. از طرفی دیگر نیز این برند قصد دارد گوشی های سری ایکس خود را نیز در این ماه به روز کند و کاربران گوشی های Xperia X و X Compact نیز اندروید هشت را دریافت می کنند.

در به روز رسانی این گوشی های موبایل زمان دقیقی اعلام نمی شود سونی در بازار ایران همچنان یکی از پرطرفدار ترین گوشی های اندروید است و کاربران ایرانی می توانند با کلیک بر روی این قسمت با وارد کردن شماره IMEI گوشی خود از زمان عرضه به روز رسانی گوشی های خود اطلاع پیدا کنند. برای اطلاع از شماره IMEI خود کاربران گوشی های هوشمند می توانند از دستور *#۰۶# استفاده کنند تا بتوانند با این شماره دسترسی پیدا کنند و کد مربوطه را از این بخش دریافت کنند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا