سپتامبر، تاریخ احتمالی رویداد پاییزی 2021 اپل

هنوز تاریخ دقیقی برای رویداد بعدی اپل در سال 2021 اعلام نشده است؛ رویدادی که انتظار داریم آیفون 13 و اپل واچ 7 رونمایی شوند. اما طبق حدسیات این رویداد در سپتامبر 2021 برگزار می‌شود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، WWDC اپل ماه گذشته برگزار شد؛ اما خبری از تاریخ دقیق رویداد بعدی اپل نیست؛ هنوز اخباری مبنی بر زمان دقیق این رویداد در پاییز منتشر نشده است؛ اما طبق حدسیات این رویداد اپل در ماه سپتامبر برگزار می‌شود.

اپل در سال 2021 تاکنون دو رویداد برگزار کرد؛ اولین رویداد در ماه آوریل بود، که در آن نگاه کوتاهی به روزرسانی های جدید آیپد؛ آی مک، ردیاب‌های AirTags، آیفون 12 و… داشت و دو ماه بعد WWDC را برگزار کرد و در آن به iOS 15، MacOS Monterey وهمچنین MacOS 12، WatchOS 8 و iPadOS 15 پرداخت.

اگرچه هنوز هیچ خبر رسمی و غیر رسمی در مورد تاریخ برگزاری رویداد بعدی اپل منتشر نشده، اما حدس می‌زنیم که این رویداد در اوایل یا اواسط سپتامبر باشد.

اپل به طور معمول در یک سال، سه تا چهار رویداد برگزار می‌کند که در این بین یک رویداد بهاری و کنفرانس توسعه دهندگان تابستان و در نهایت یک یا دو رویداد دیگر در پاییز برگزار می‌شود. رویدادهای پاییزی معمولاً در ماه سپتامبر و اکتبر برگزار می‌شوند.

همانطور که می دانید اپل از زمان آیفون 5 در سال 2012 هر ساله جدیدترین آیفون خود را در رویداد ماه سپتامبر معرفی می‌کند؛ اما در سال 2020 به دلیل همه گیری تغییری در این فرایند ایجاد شد؛ در ماه سپتامبر اپل از اپل واچ 6 و Apple Watch SE و مدل‌های جدید آیپد رونمایی کرد و در نهایت آیفون 12 را با تأخیر و در ماه اکتبر ارائه داد.

اما امسال انتظار می‌رود که اپل به روال معمولی خود برگردد.

محصولات جدید اپل که انتظار می‌رود در این رویداد رونمایی شود: آیفون 13، اپل واچ 7، AirPods 3، آیپد مینی جدید و … است.

آیفون 13

طبق ادعای تحلیلگر مشهور Ming-Chi Kuo، آیفون 13 دارای 4 مدل آیفون 13، آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 مکس است.

اپل واچ 7

نسل بعدی ساعت اپل دارای برخی از ویژگی‌های کلیدی جدید مانند طراحی براق و لبه تخت، باتری بهتر و سنسور احتمالی نظارت بر قند خون است. اپل واچ 7 با WatchOS 8 عرضه می‌شود که در WWDC رونمایی شد.

ایرپاد 3

Airpods 3 جدید اپل ممکن است شبیه به این طرح مفهومی ساخته شده توسط مایکل ریپلهوبر باشد.

iPad Mini 6

طراحی جدید iPad Mini در این رویداد رخ می‌دهد.

MacBook Pro جدید ، Mac Pro ، Mac Mini ، iMac و Apple Display

هدست های AR/VR  و ساندبار اپل تی وی

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها