سرانجام اسپاتیفای از سیری پشتیبانی می کند

0
85
سرانجام اسپاتیفای از سیری پشتیبانی می کند

سرانجام اسپاتیفای توانایی پخش آهنگ ها، آلبوم ها و لیست های پخش را از طریق فرمان سیری به دست می آورد. آخرین نسخه های بتا اسپاتیفای شامل این پشتیبانی است و کاربران می توانند آهنگ های خود از طریق سیری را در آخرین به روزرسانی iOS 13.1 پخش کرده و این ویژگی را تست کند.

با سیری به اسپاتیفای دستور بدهید

این بخشی از قابلیت های جدیدی است که اپل با سیستم عامل iOS 13 معرفی کرده است ، و این بدان معناست که برنامه های موسیقی مانند اسپاتیفای اکنون با درخواست سیری اکنون می تواند پلی شود.

گفتنی است اسپاتیفای در حال حاضر تلاش دارد تا با استفاده از ابزارهای پیشرفته توسعه داده شده توسط شرکت اپل، امکانات بهینه‌تری را در اختیار تمامی کاربران آیفون‌ها قرار دهد و از آن طریق با مهم‌ ترین رقیب خود یعنی سرویس اپل موزیک رقابتی کامل را ایجاد کند و تمایل کاربران به استفاده از اسپاتیفای نسبت به سرویس پخش اختصاصی اپل را افزایش دهد.

با سیری به اسپاتیفای دستور بدهید

این ویژگی فعلا برای ساعت اپل واچ موجود نیست

در حالی که این ویژگی جدید به شما امکان می دهد آهنگ های اسپاتیفای را با Siri در ایفون بخواهید ، اما در حال حاضر روی Apple Watch کار نمی کند زیرا این ساعت پوشیدنی اپل دارای یک برنامه اسپاتیفای کامل و اختصاصی نیست. در عوض ، این برنامه به راحتی کنترل کننده پخش آهنگ در سایر دستگاه های دارای قابلیت اسپاتیفای است. اگر این ویژگی را روی ساعت خود بخواهید، سیری به سادگی پاسخ می دهد: “متأسفم، نمی توانم در اپل واچ شما این کار را انجام دهم”. ما هنوز نتوانسته ایم آزمایش کنیم که آیا هوم پادها اکنون در نتیجه با اسپاتیفای کار می کند، اما بعید نیست.

سیری برای پاندورا

البته چندی پیش خبری منتشر شد که درخواست سیری برای پخش موسیقی از اپلیکیشن پاندورا نیز اخیرا به این برنامه اضافه شده است. از سیری نام هزاران هنرمند و آهنگ آنها را می توانید در این برنامه بپرسید  پاندورا هر بار بی عیب و نقص عمل می کند.

این ویژگی فعلا برای ساعت اپل واچ موجود نیست

در آن خبر نوشتیم که و به زودی شما ممکن است از Siri بخواهید تا اهنگ مورد نظر شما را در Spotify پخش کند ، زیرا برخی از کاربران در Reddit اجرای سیری در اسپاتیفای روی  iOS 13 را نیز گزارش داده اند که قادر به انجام این کار هستند. ما همچنین امیدواریم که برنامه های پادکست و کتاب صوتی نیز به زودی برای کار با سیری نیز به روز شوند.

این قابلیت به کاربران اجازه می ‌دهد تا تمامی اپلیکیشن‌ های ارائه دهنده محتوای صوتی نظیر پخش موسیقی و رادیوهای اینترنتی را به صورت قانونی روی دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل نظیر آیفون و آیپد و آیپاد تاچ دسترسی داشته باشند و از سیری به صورت بهینه ‌تر به این دستیار هوشمند صوتی دسترسی داشته باشند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها