بررسی ویژگی های سیستم عامل iOS 12 ؛مکالمه گروهی با 32 نفر به صورت هزمان

0
252

سیستم عامل iOS 12 در نهایت منتشر شده و در اختیار کاربران قرار گرفت. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که قبل از دانلود این به روز رسانی یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود بگیرید. اگر این به روز رسانی نیز برای شما ارسال نشده است باید مطمئن شوید که آیا سیستم عامل iOS 12 در اختیار گوشی هوشمند شما قرار می گیرد یا خیر. در این بخش قصد داریم به بررسی برترین ویژگی های سیستم عامل iOS 12 برای محصولات اپل بپردازیم.

FaceTime ​ گروهی

این قابلیت به شما اجازه می دهد تا به صورت همزمان با 32 نفر به صحبت بپردازید. این ویژگی با iMessage ادغام شده تا قابلیت چت گروهی را برای کاربران سیستم عامل iOS 12 به همراه آورد. در کنار این موضوع شما می تواند از استیکر های بسیار جالبی در این بخش استفاده کنید. این ویژگی ها در مک، آیپد و گوشی های آیفون در اختیار کاربران قرار می گیرد و می توان از آن استفاده کرد.

مموجی و انیموجی

سیستم عامل iOS 12 انیموجی های بسیاری از جمله ببر، روح، کوالا و.. را در اختیار کاربران قرار می دهد. موضوع دیگر نیز انیمیشن های مموجی است که در این به روز رسانی در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این به روز رسانی امکان ساخت شخصیت واقعی نزدیک به شما افزایش پیدا کرده و مدل مو ها و چشم ها و… متنوعی در اختیار شما قرار می گیرد. در کنار این موارد کمپانی اپل قابلیت های جالبی را به دوربین آی مسیج اضافه کرده تا بتوان فیلتر ها متن ها و اشکال مختلفی را برای کاربران به همراه آورد.در این به روز رسانی کاربران می توانید تا 30 ثانیه به ضیط تصاویر خود برای ساخت انیموجی بپردازند که در مقایسه با نسخه قبلی 10 ثانیه افزایش پیدا کرده است.

 قابلیت Screen Time

با استفاده از قابلیت Screen Time می توانید ایده هایی به دست آورید که چه برنامه هایی باتری بیشتری مصرف می کند. این موضوع باعث می شود که بتوانید به مدیریت باتری خود بپردازید.در کنار این مورد می توانید نتایفیکیشن هایی خود را در طول شب محدود کنید. این قابلیت برای کودکان نیز مفید است و می توان زمان خواب و استفاده از گوشی موبایل ان ها را در نرم افزار هایی مانند اسنپ چت کنترل کرد.

دسترسی ساده و سریع به Siri

دستیار صوتی اپل در میان کاربران گوشی های آیفون طرفداران بسیار زیادی دارد حال سیستم عامل iOS 12 شرایطی را ایجاد کرده که به سادگی می توان به آن دسترسی پیدا کرد. سیستم عامل iOS 12 به لطف هوش مصنوعی شرایط بسیار خوبی را در اختیار کاربران مطابق الگوهای رفتاری وی ایجاد می کند که بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

در کنار موارد یاد شده قابلیت های بسیار دیگری نیز وجود دارد که در بخش های دیگر مقاله به روز رسانی iOS 12 مورد بررسی قرار می گیرد. سیستم عامل iOS 12 در اختیار تمام کاربران محصولات اپل که از این به روز رسانی پشتیبانی می کنند قرار گرفته و باید دید این به آپدیت را می توان یکی از برترین به روز رسانی های چند سال اخیر اپل در نظر گرفت یا مشکلاتی دارد که باید به مرور برطرف شود.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها