شاسی بلند برقی اوشن به قیمت 30 هزار دلار

پس از چند ماه طفره رفتن از جزئیات مختلف، شرکت Fisker بالاخره تصمیم گرفته است که مشخص کند قیمت اس-یو-وی الکتریکی Ocean دقیقا چقدر خواهد بود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، قیمت آغازین این خودرو معادل 37500 دلار آمریکا خواهد بود که پس از اعمال نرخ بازگشت مالیاتی 7500 دلاری، قیمت آنرا به 30 هزار دلار می‌رساند.

همین موضوع قیمت این خودرو را خیلی پایین تر از Model Y شرکت تسلا با قیمت 42700 دلار قرار می‌دهد. صرف نظر از نحوه‌ی پرداخت، شما اکنون امکان رزرو کردن این خودرو به مبلغ 250 دلار را دارید.

چیزی که این خودرو را جذاب می‌کند، گزینه های شما برای پرداخت هزینه‌ی آن است.

شما می‌توانید با مبلغ ماهیانه 370 دلار و 3000 دلار ناقابل پیش از تحویل، صاحب این خودرو شوید. برای افرادی هم که حقوق آنها زیر 3000 دلار در ماه است، یک گزینه‌ی پرداختی خاص وجود دارد.

این خودرو گزینه های جدید و جذابی برای خریداران خود خواهد داشت که از آنها می‌توان به California Mode اشاره کرد. در این حالت شما می‌توانید تمام پنل ها و پنجره ها را جمع کنید.

شرکت Fisker انتظار دارد که تولید این خودرو ها در سال 2021 آغاز شده و در سال 2022 به صورت انبوه در دسترس مردم قرار گیرد.

این زمان طولانی برای انتظار عرضه‌ی یک خودروی الکتریکی است، مخصوصا اگر کمپانی تولید کننده مثل Fisker تاریخچه‌ی پر دردسری داشته باشد.

البته شما می‌توانید این خودرو را در سال 2020، در نمایشگاه های خودرو ببینید. با توجه به شرایط فعلی، به نظر می‌رسد که Fisker کاملا مطمئن است که مشتریان با دیدن این خودرو عاشق آن خواهند شد، اما چالش اصلی، بدست آوردن اعتماد آنهاست.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها