اخبار

سامسونگ قابلیت جالبی را برای طرفداران موسیقی ایجاد می کند

کالاسودا - کالاسودا- شایعات پیرامون فبلت جدید کمپانی سامسونگ ادامه دارد. با توجه به این موضوع که زمان زیادی تا عرضه سامسونگ گلکسی نوت ۹ نمانده است همچنان وب سایت ها و خبرگزاری ها اخبار جالبی را از این کمپانی کره ایی منتشر می کنند حال اخباری منتشر شده است که نشان می دهد قلم اس پن سامسونگ علاوه بر استفاده در امور طراحی قابلیت های دیگری نیز خواهد داشت. صفحه توییتری Ice Universe روز گذشته خبری را منتشر کرد که برای علاقه مندان موسیقی بسیار جذاب خواهد بود.

روز ۹ آگوست ۲۰۱۸ زمان رونمایی از گلکسی نوت ۹ است و تا آن روز باید منتظر خبر های جالبی از برند سامسونگ در بخش ساخت گوشی های هوشمند باشیم قلم هوشمند نوت ۹ در تصاویر به نظر کمی متفاوت تر از قلم های دیگر این سری نوت به نظر می آید و شاید این موضوع را بتوان به باتری بزرگتر این گوشی هوشمند در قیاس با نسخه های دیگر نسبت داد اما این ضخیم تر شدن در طراحی این پرچم دار هوشمند ناهماهنگی ایی ایجاد نکرده است و باعث شده تا فبلت سامسونگ یکپارچه تر و زیبا تر از سال های گذشته آماده شود.

خبر های منتشر شده نشان می دهد که کاربران می توانند از بخش بیرونی قلم اس پن سامسونگ به عنوان کنترلر موسیقی استفاده کنند. این قابلیت باعث می شود این بخش از قلم مانند یک کنترلر بیسیم بلوتوثی عمل کند و کاربرنی که علاقه بسیاری به پخش موسیقی دارند بتوانند مدیریت آهنگ های خود در زمان اجرا را با این قابلیت بر عهده گیرند. حال این خبر که هنوز به صورت رسمی توسط سامسونگ تایید نشده است یک سوال را برای کاربران ایجاد می کند که با توجه به شایعات باید این انتظار را داشت که اگر این خبر واقعیت داشته باشد باید این انتظار را از این بخش داشت که از شارژ باتری گوشی نوت ۹ استفاده کند که شاید برای برخی کاربران نگران کننده باشد و شارژ باتری خود را به این قابلیت ترجیح دهند.

به طور کلی شایعاتی که توسط این صفحه توییتری منتشر می شود بسیار مورد تایید شرکت ها و کمپانی ها قرار دارد اما باید دید که در مورد این موضوع نیز نظر این خبرگذاری درست خواهد بود یا این موضوع در حد شایعه تنها مطرح خواهد شد اما با توجه به این تصاویر اگر قابلیت کنترلر پخش موسیقی در بخش بیرونی قلم قرار گرفت نباید تعجب کرد زیرا این موضع کار را برای بسیاری از کاربران که در محیط های عمومی از موسیقی استفاده می کنند بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا